WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 augustus 2017, 17:27   #11
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.143
Standaard

1er août 2017 - Critérium de Castillon la Bataille 2017
1. Romain Bardet (Fra) 90 km en 2h17'53"
2. Waren Barguil (Fra)
3. Lilian Calmejane (Fra) à 16"
4. Alexis Vuillermoz (Fra)
5. Nicolas Roche (Irl)
6. Thomas Boudat (Fra) à 29"
7. Maxime Bouet (Fra) à 35"
8. Romain Feillu (Fra) à 3'37"
9. Thomas Acosta (Fra) SA Mussidan
10. Quentin Pacher (Fra)
11. Brice Feillu (Fra)
12. Alexandre Geniez (Fra)
13. Adrien Petit (Fra) à 3'55"
14. Mickaël Delage (Fra)
15. Yoann Offredo (Fra)
16. Elie Gesbert (Fra)
17. Pierre André Fayette (Fra) Team U Cube 17
18. Guillaume Bronca (Fra) UV Limousine
19. Aurélien Pasquet (Fra) VTT Evasion Pourpre
20. Antoine Drotz (Fra) Team U Cube 17
21. Damien Lapouges (Fra) EC Trelissac
22. Matéo Nicouleau (Fra) Team U Cube 17

2/8 Marcolès
1. Romain Bardet (AG2R La Mondiale), les 80,5 km en 2 h 03’10 »
2. Warren Barguil (Sunweb)
3. Nicolas Roche (BMC)
4. Cyril Gautier (AG2R La Mondiale)
5. Flavien Maurelet (GSC Blagnac)
6. Alexandre Geniez (AG2R La Mondiale)
7. Romain Feillu (Bigmat-Auber 93)
8. Brice Feillu (Fortuneo Oscaro)
9. Elie Gesbert (Fortuneo Pscaro)
10. Evaldas Siskevicius (Delko Marseille)

5/8 Dun-le-Palestel
1 Sylvain Chavanel (Direct Energie)
2 Pierre Rolland (Cannondale - Drapac)
3 Maxime Bouet (Fortunéo - Oscaro)
4 Yoann Offredo (Wanty - Groupe Gobert)
5 Flavien Maurelet (SSG Blagnac)
6 Florian Vachon (Fortunéo - Oscaro)
7 Nacer Bouhanni (Cofidis)
8 Romain Feillu (Auber 93)
9 Marc Sarreau (FDJ)
10 David Menut (Auber 93)

6/8 Aix-en-Provence
1. Christophe LAPORTE (Cofidis)
2. Mauro FINETTO (Delko Marseille)
3. Nacer BOUHANNI (Cofidis)
4. Julien TRARIEUX (AVC Aix)
5. Maxime BOUET (Fortuneo-Oscaro)
6. Alexis VUILLERMOZ (AG2R)
7. James SHAW (Lotto Soudal)
8. Julien LOUBET (Armée de Terre)

13 août 2017 - Critérium de Quillan 2017
1. Nacer Bouhanni (Fra) 84 km en 2h07'58"
2. Lilian Calmejane (Fra)
3. Sylvain Chavanel (Fra)
4. Alexis Vuillermoz (Fra)
5. Julien Loubet (Fra)
6. Brice Feillu (Fra)
7. Flavien Maurelet (Fra) G S C Blagnac 31
8. Armindo Fonseca (Fra) à 1'02"
9. Mehdi Benhamouda (Fra)
10. Benjamin Giraud (Fra)
11. Nicolas Godin (Fra) A S Carcassonne
12. Ayumu Watanabe (Jap)
13. Arthur Troy (Fra) Sojasun Espoir
14. Perrig Quemeneur (Fra)
15. Loick Dussol (Fra) V C Spiripontain
16. Louis Chavanes (Fra) G S C Blagnac 31
17. Alexandre Cabrera (Fra) G S C Blagnac 31
18. Kota Yokohama (Jap)
19. Damien Garcia (Fra)
20. Eduardo Sepuvelda (Arg)
21. Simon Carr (Gbr) Occitane Cycliste Formation
22. Axel Domont (Fra)
23. Alexandre Geniez (Fra)
24. Florian Esquer (Fra) V C Spiripontain
25. Corentin Navarro (Fra) V C La Pomme Marseille
26. Marceau Garand (Fra) V C Spiripontain
27. Maxime Bouet (Fra)
28. Léo Menville (Fra) A S Villemur

Kristof

Laatst gewijzigd door Flupke; 31 augustus 2017 om 22:26
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 31 augustus 2017, 23:25   #12
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 14 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.143
Standaard

28 août Hellemmes
1. Philippe GILBERT (QUICK STEP FLOORS) 1h39'15"
2. Jérémy LEVEAU (ROUBAIX LILLE METROPOLE)
3. Anthony DELAPLACE (FORTUNEO OSCARO)
4. Rayane BOUHANNI (COFIDIS)
5. Flavien MAURELET (CSC BLAGNAC champion France Amateur)
6. Félix POUILLY (ROUBAIX LILLE METROPOLE)
7. Adrien PETIT (DIRECT ENERGIE)
8. Benjamin GIRAUD (LA POMME MARSEILLE)
9. Alexis CARESMEL (ESEG DOUAI)
10. Christophe MASSON (WALLON BRUXELLES VERANCLASSIC AQUA PROTECT)
11. Dorian GODON (COFIDIS)
12. Pierre Luc PERICHON (FORTUNEO OSCARO)
13. Doran WIGGINS (ESEG DOUAI)
14. Mehdi TIGRINE (MASSY QUWAIT)
15. Pierre GOEBERT (AGO Aqua service)
16. Antoine LOY (AGO)
17. Sylvain MONIQUET (AGO Aqua service)
18. Sefa YLBER (ASFRA FLANDERS champion d'Albanie)
19. Axel FLET (ST ETIENNE LOIRE)
20. Matthias LEGLEY (NATURELLE CYCLING TEAM)
21. Johan DE JONCKHEERE (VC CHARTRES)
22. Grégory HABEAUX (WALLON BRUXELLES VERANCLASSIC AQUA PROTECT)
23. Mathias BIGO (ESEG DOUAI)
24. Léo ROUSSEL (SC BOULOGNE)
25. Stefano MUSEEUW (TARTELETTO ISOREX)
26. Maxime HUYGENS (ESEG DOUAI)
27. Marvin DELVART (DUNKERQUE LITTORAL)
28. Thomas ROSTOLLAN (ARMEE DE TERRE)
29. Kenny MOLLY (FORTUNEO OSCARO)
30. Gaetan BILLE (VERANDA WILLEMS-CRELAN)
Partants : 32
Classés : 30

Mardi 29 août Amiens (Fra) “Prix Jean Renaux”
1. Arnaud Démare (FDJ)
2. Benjamin Thomas (Armée de Terre)
3. Corentin Ermenault (Team Wiggins)
4. Adrien Petit (Direct Energie)
5. Flavien Maurelet (GSC Blagnac)
6. Florian Senechal (Cofidis Solutions Credits)
7. Christophe Riblon (AG2R La Mondiale)
8. Guillaume Martin (Wanty Groupe Gobert)
9. Alexandre Baillet (ESEG Douai)

Kristof
Flupke is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 15:01.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone