Discussie: 2021 SD Worx
Los bericht bekijken
Oud 17 december 2020, 13:03   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.414
Exclamation



Canuel Karol-Ann CAN19880418
Cecchini Elena ITA19920525
D'Hoore Jolien BEL19900314
Fisher-Black Niamh NZL20000812
Fournier Roxane FRA1911107
Majerus Christine LUX19870225
Moolman-Pasio Ashleigh RSA19851209
Noskova Nikcola CZE19970701
Pieters Amy NED19910601
Shackley Anna GBR20010517
Uneken Lonneke NED20000302
Van Den Broek-Blaak Chantal NED19891022
Van Der Breggen Anna NED19900418
Vas Kata Blanka HUN20010903 ( vanaf 1/6 )
Vollering Demi NED19961105
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 juni 2021 om 09:19
veloro is offline   Met citaat reageren