Los bericht bekijken
Oud 1 januari 2020, 10:19   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.316
Exclamation



Barta William USA19960104
Bevin Patrick NZL19910502
Cerny Josef CZE19930511
de la Parte Gonzalez Victor ESP19860622
de Marchi Alessandro ITA19860519
Geschke Simon GER19860313
Gradek Kamil POL199010917
Hirt Jan CZE19910121
Koch Jonas GER19930625
Kochetkov Pavel RUS19860307
Malecki Kamil POL19960102
Masnada Fausto ITA19931106 tot 18/8
Paluta Michal POL19951004
Pauwels Serge BEL19831121
Extra foto
Rosskopf Joey USA19890905
Sajnok Szymon Wojciech POL19970824
Schär Michael SUI19860929
Trentin Matteo ITA19890802
Valter Attila HUN19980612
Van Avermaet Gregory BEL19850517
Extra foto
Van Hoecke Gijs BEL19911112
van Hooydonck Nathan BEL19951013
Van Keirsbulck Guillaume BEL19910204
Ventoso Alberdi Francisco José ESP19820506
Wisniowski Lukasz POL19911207
Zakarin Ilnur RUS19890915
Zimmerman Georg GER19971011
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 19 augustus 2020 om 10:21
veloro is offline   Met citaat reageren