De kalender voor de Nederlandse UCI wedstrijden, kermiskoersen, criteriums en derny-wedstrijden voor het seizoen 2008 is als volgt;
Maart
April
Mei
Maart
- 23/03 Campina Ronde van het Groene Hart (Woerden) (Continentaal 1.1)
April
- 05/04 Hel van het Mergelland (Eijsden) (Continentaal 1.1)
- 12/04 Albert Achterhes Profronde van Drenthe (Hoogeveen) (Continentaal 1.1)
- 19/04 ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (1.Ncup beloften)
- 20/04 Amstel Gold Race (Maastricht) (ProTour)
- 27/04 Ronde van Noord-Holland (Zaandam) (Continentaal 1.1)
- 27/04 Profronde van Made (nationaal)
Mei
- 03/05 Ronde van Overijssel (Rijssen) (Continentaal 1.2)
- 11/05 Omloop der Kempen (Veldhoven) (Continentaal 1.2)
- 14/05 Batavus ProRace (Leeuwarden) (Continentaal 1.1)
- 17/05 Proloog Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 18/05 1e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 19/05 2e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 20/05 3e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 21/05 4e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 22/05 5e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 23/05 6e rit A Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 23/05 6e rit B Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 24/05 7e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 25/05 8e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 25/05 Eindstand Olympia's Tour (eindstand Continentaal 2.2)
- 06/06 Nacht van Hengelo (nationaal)
- 07/06 GP Jos Lammertink (Wierden) (nationaal)
- 11/06 Dutch Food Valley Classic (Veenendaal) (Continentaal 1.HC)
- 13/06 Proloog Delta Tour Zeeland (rit Continentaal 2.1)
- 14/06 1e rit Delta Tour Zeeland (rit Continentaal 2.1)
- 15/06 2e rit Delta Tour Zeeland (rit Continentaal 2.1)
- 15/06 Eindstand Delta Tour Zeeland (eindstand Continentaal 2.1)
- 17/06 1e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 18/06 2e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 19/06 3e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 20/06 4e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 21/06 5e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 21/06 Eindstand Ster Elektrotoer (eindstand Continentaal 2.1)
- 29/06 Kampioenschap van Nederland (Ootmarsum) (Kampioenschap)
- 20/07 Profronde van Zandvoort (nationaal)
- 28/07 Wielerspektakel van Boxmeer (nationaal)
- 29/07 Profronde van Stiphout (nationaal)
- 30/07 Acht van Chaam Theo van der Westerlaken(nationaal)
- 31/07 Wateringse Wielerdag (nationaal)
- 01/08 Profronde van Heerlen (nationaal)
- 02/08 Spektakel van Steenwijk (nationaal)
- 04/08 Super Draai van de Kaai (Roosendaal) (nationaal)
- 05/08 Profronde van Surhuisterveen (nationaal)
- 06/08 Ridderronde van Maastricht (nationaal)
- 07/08 Profronde van Oostvoorne (nationaal)
- 08/08 Mijl van Mares (Maarheeze) (nationaal)
- 10/08 Rabo Profronde van Zevenbergen (nationaal)
- 12/08 St. de Nieuwe Pijl (Emmen) (nationaal)
- 13/08 Peperbus Profspektakel van Zwolle (nationaal)
- 17/08 Rabobank Profwielerronde Etten-Leur (nationaal)
- 20/08 Proloog Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 21/08 1e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 22/08 2e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 23/08 3e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 24/08 4e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 25/08 5e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 26/08 6e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 27/08 7e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 27/08 Eindstand Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 29/08 Profronde van Almelo (nationaal)
- 31/08 Tour de Rijke (Spijkenisse) (Continentaal 1.1)
- 31/08 Nationaal Kampioenschap Tijdrijden (Oudenbosch) (Kampioenschap)
Opmerking