WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2020 > UCI World Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 1 januari 2020, 11:18   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation 2020 CCC Team-Sprandi -Giant

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :

Persfoto's : kleur
Aantal : 27

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2020, 11:19   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation



Barta William USA19960104
Bevin Patrick NZL19910502
Cerny Josef CZE19930511
de la Parte Gonzalez Victor ESP19860622
de Marchi Alessandro ITA19860519
Geschke Simon GER19860313
Gradek Kamil POL199010917
Hirt Jan CZE19910121
Koch Jonas GER19930625
Kochetkov Pavel RUS19860307
Malecki Kamil POL19960102
Masnada Fausto ITA19931106 tot 18/8
Paluta Michal POL19951004
Pauwels Serge BEL19831121
Extra foto
Rosskopf Joey USA19890905
Sajnok Szymon Wojciech POL19970824
Schär Michael SUI19860929
Trentin Matteo ITA19890802
Valter Attila HUN19980612
Van Avermaet Gregory BEL19850517
Extra foto
Van Hoecke Gijs BEL19911112
van Hooydonck Nathan BEL19951013
Van Keirsbulck Guillaume BEL19910204
Ventoso Alberdi Francisco José ESP19820506
Wisniowski Lukasz POL19911207
Zakarin Ilnur RUS19890915
Zimmerman Georg GER19971011
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 19 augustus 2020 om 11:21
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2020, 11:20   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 27

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2020, 11:20   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2020, 11:21   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 18 januari 2020, 14:30   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation

Van Avermaet Gregory BEL19850517
Extra foto

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 19 januari 2020 om 12:08
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 19 januari 2020, 12:17   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.259
Exclamation

Pauwels Serge BEL19831121

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, cccteam, giant, sprandi, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 09:50.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone