WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2000 - 2009 > 2009

Reageren
 
Discussietools
Oud 5 april 2009, 18:00   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 63
Berichten: 13.294
Exclamation 2009 Agritubel Kuota

Foto's kleur.

Berges Emilien Benoit FRA19830113
Bichot Freddy FRA19790909
Bouet Maxime FRA19861103
Caethoven Steven BEL19810509
Calzati Sylvain FRA19790701
Cusin Remi FRA19860203
Feillu Romain FRA19850321
Feillu Brice FRA19850726
Gonzalo Ramirez Eduardo ESP19830825
Huguet Yann FRA19840502
Ista Kevin BEL19841125
Jalabert Nicolas FRA19730413
Laurent Christophe FRA19770726
Lelay David FRA19791230
Lequatre Geoffroy FRA19810630
Moreau Christophe FRA19710412
Ravard Anthony FRA19832809
Vogondy Nicolas FRA19770808

Ploegfoto
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 12 november 2016 om 17:02
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 november 2016, 16:59   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 63
Berichten: 13.294
Exclamation

Bichot Freddy FRA1979090

Extra foto

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 12 november 2016 om 17:03
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 november 2016, 17:00   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 63
Berichten: 13.294
Exclamation

Ravard Anthony FRA19832809

Extra foto.

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 12 november 2016 om 17:03
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 november 2016, 17:02   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 63
Berichten: 13.294
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 november 2016, 17:03   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 63
Berichten: 13.294
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2009, agritubel, foto's, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2008 Agritubel - Kuota veloro 2008 2 4 oktober 2013 16:02
Agritubel (2005-2009) jacky Langue étrangère - Foreign language 0 19 februari 2013 16:37
2009 Team Kuota Indeland veloro 2009 1 28 november 2012 17:50
Agritubel francescodelponte Vraag en aanbod 2 5 juli 2009 22:09
agritubel dimi Baggerbox 2 5 maart 2009 13:46


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 10:58.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone