WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > UCI Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 1 januari 2019, 11:00   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.227
Exclamation 2019 Efapel

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 10

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 11 februari 2019 om 15:08
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 27 januari 2019, 17:51   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.227
Exclamation



Angulo Samoedro Antonio ESP19920218
Brandao Joni POR19891120
Casimiro Madeira Henrique POR19860422
Ferrari Barcelo Fabricio URU19850603
Jurado Ridriguez Marcos ESP19910202
Magalhaes Silva Rafael Jorge POR1990114
Mihaylov Nikolay BUL19880408
Paulinho Pedro POR19900527
Paulinho Moreira Sergio Miguel POR19800326
Silva Bruno POR19880517
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 11 februari 2019 om 15:08
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 februari 2019, 15:13   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.227
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 februari 2019, 15:14   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.227
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 11 februari 2019, 15:16   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.227
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, ctt, efapel, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 07:36.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone