WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Renners en Ploegen

Reageren
 
Discussietools
Oud Gisteren, 16:25   #121
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.402
Exclamation 2020 Transfers naar Team Qhubeka ASSOS 2021

Voorzetting van Team NTT 2020.

Claeys Dimitri BEL19870618 van Cofidis
Clarke Simon AUS19860718 va EF Pro Cycling
Frankiny Kilian SUI19940126 van Groupama FDJ
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud Gisteren, 16:26   #122
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.402
Exclamation 2020 Transfers naar Cycling Team Friuli ASD 2021

Garzara Mattia ITA20020712
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud Gisteren, 16:33   #123
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.402
Exclamation 2020 Transfers naar General Store Essegibi F.lli 2021

Gorak Dominik POL20011012 van CCC Development Tean
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud Gisteren, 16:37   #124
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 20.402
Exclamation 2020 Transfers naar Ampler Development Team 2021

Bittinas Mantas LTU2020830
Ilves Arti EST20020612
Kurits Joonas EST20020415
Laanemae Erki EST20010521
Mijutis Aivaras LTU20020916
Roos Andre EST20021122
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 05:27.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone