WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Wedstrijden

Reageren
 
Discussietools
Oud 22 januari 2018, 13:44   #1
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 60
Berichten: 2.632
Standaard Ontbrekende uitslagen 2017

Hi, wie kan er mij helpen aan de datum en de uitslag van de volgende wedstrijden in 2017? Alvast bedankt.

Jaak

Kampioenschap van Wallonië Juniores
Kampioenschap van Wallonië Nieuwelingen
Provinciaal Kampioenschap Limburg voor EZC en beloften

Nationaal Kampioenschap tijdrijden Italië voor beloften
Nationaal Kampioenschap tijdrijden Portugal voor beloften
Nationaal Kampioenschap tijdrijden Tsjechië voor beloften

Nationaal Kampioenschap op de weg Frankrijk voor EZC
Nationaal Kampioenschap op de weg Italië voor EZC
Nationaal Kampioenschap op de weg Italië voor beloften
Nationaal Kampioenschap op de weg Zwitserland voor beloften
Nationaal Kampioenschap op de weg Duitsland voor juniores
Nationaal Kampioenschap op de weg Spanje voor juniores
Nationaal Kampioenschap op de weg USA voor juniores
Nationaal Kampioenschap op de weg Frankrijk voor nieuwelingen
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 23 januari 2018, 12:08   #2
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.179
Standaard

Kampioenschap van Wallonië Nieuwelingen
6/05/2017 Compogne
1

België Guillaume Timmermans

UC Seraing 1u47'30"
2

België Arnaud De Lie

Veranda's Willems-Crelan + 15"
3

België Konstantin Rex

Lotto - VC Ardennes
4

België Dayan Van Rillaert

R. Pédale St.Martin-Tourn...
5

België Gianni De Craecker

SCV Marchovelette
6

België Nicolas Marthe

Velo Sport Peruwelz-Bury
7

België Alexandre Vaes

UC Seraing
8

België Brent Machiels

Verandas Willems - CC Che...
9

België Cyrian Eccli

Verandas Willems - CC Che...
10

België Noah Fastres

Team Cycliste de Hesbaye
11

België Audric Leleu

Sprint 2000 Charleroi
12

België Julien Gaspard

Lotto - VC Ardennes
13

België Robin Lebrun

Velo Sport Peruwelz-Bury
14

België Noa Lequet

Verandas Willems - CC Che...
15

België Sam Van Iseghem

Lotto - VC Ardennes
16

België Thomas Brohic

Verandas Willems - CC Che...
17

België Noah De Graef

Selectie - België
18

België Thomas Caes

SCV Marchovelette
19

België Théo Bonnet

Sprint 2000 Charleroi
20

België Thibaut Watrisse

SCV Marchovelette
21

België Samuel Bulbo

Sprint 2000 Charleroi
22

België Théo Goebeert

Velo Sport Peruwelz-Bury
23

België Jordi Goffart

Verandas Willems - CC Che...
24

België François Lessage

Entente Cycliste de Wallo...
25

België Mathias Vromanne

Velo Sport Peruwelz-Bury
26

België Martin Fellmann

Lotto - VC Ardennes
27

België Philippe Fievez

EC Walshoutem
28

België Jérôme Scheen

Verandas Willems - CC Che...
29

België Humblet Matthieu

UC Seraing
30

België Sébastien Cardon

Velo Sport Peruwelz-Bury
31

België Clément Dandoit

SCV Marchovelette
32

België Louis Debuysschere

VC Oeudeghien
33

België Julien Wilmet

Sprint 2000 Charleroi
34

België Bartje Theuws

Verandas Willems - CC Che...
35

België Angel Deckers

Verandas Willems - CC Che...
36

België Tom Schyns

Lotto - VC Ardennes
37

België Lucien Snoeks

SCV Marchovelette
38

België Aurélien Denis

Lotto - VC Ardennes
39

België Jimmy Moreau

Selectie - België + 50"
40

België Axel Faucan

Blanc Gilets + 56"
41

België Jeroen Depre

Verandas Willems - CC Che... + 4'20"
42

België Gauthier Choffray

SCV Marchovelette + 4'30"
43

België Loïc Dion

Verandas Willems - CC Che...
44

België Thibaut Weydisch

VC Virginalois + 4'45"
45

België Liam Robyns

Selectie - België
46

België François Claudot

Verandas Willems - CC Che...
47

België Clément Malevez

Sprint 2000 Charleroi + 8'00"
48

België Cyril Haas

Lotto - VC Ardennes
49

België Loïk Noller

Entente Cycliste de Wallo...
50

België Eliot Pierret

Blanc Gilets
51

België Sven Michiels

Lotto - VC Ardennes
52

België Teo D'Angelo

Velo Sport Peruwelz-Bury
53

België Louis Moustier

Lotto - VC Ardennes
54

België Tom Hamelryckx

Lotto - VC Ardennes
55

België Ferdinand Roux De Bezieux

Blanc Gilets

7/05/2017 Herve
1

België Audric Leleu

Sprint 2000 Charleroi 1u49'40"
2

België Alexandre Vaes

UC Seraing
3

België Noah De Graef

Selectie - België
4

België Dayan Van Rillaert

R. Pédale St.Martin-Tourn...
5

België Julien Gaspard

Lotto - VC Ardennes
6

België Arnaud De Lie

Veranda's Willems-Crelan
7

België Cyrian Eccli

Verandas Willems - CC Che...
8

België Konstantin Rex

Lotto - VC Ardennes
9

België Théo Goebeert

Velo Sport Peruwelz-Bury
10

België Clément Dandoit

SCV Marchovelette + 5"
11

België Sam Van Iseghem

Lotto - VC Ardennes
12

België Guillaume Timmermans

UC Seraing
13

België Nicolas Marthe

Velo Sport Peruwelz-Bury
14

België Brent Machiels

Verandas Willems - CC Che...
15

België Robin Lebrun

Velo Sport Peruwelz-Bury
16

België Jordi Goffart

Verandas Willems - CC Che...
17

België Thomas Caes

SCV Marchovelette + 9"
18

België Lucien Snoeks

SCV Marchovelette
19

België Bartje Theuws

Verandas Willems - CC Che...
20

België Noa Lequet

Verandas Willems - CC Che...
21

België Théo Bonnet

Sprint 2000 Charleroi
22

België Thomas Brohic

Verandas Willems - CC Che...
23

België Gianni De Craecker

SCV Marchovelette
24

België Thibaut Watrisse

SCV Marchovelette
25

België Mathias Vromanne

Velo Sport Peruwelz-Bury
26

België Sébastien Cardon

Velo Sport Peruwelz-Bury + 19"
27

België François Lessage

Entente Cycliste de Wallo...
28

België Philippe Fievez

EC Walshoutem + 21"
29

België Julien Wilmet

Sprint 2000 Charleroi
30

België Tom Schyns

Lotto - VC Ardennes + 24"
31

België François Claudot

Verandas Willems - CC Che... + 28"
32

België Martin Fellmann

Lotto - VC Ardennes + 40"
33

België Humblet Matthieu

UC Seraing + 49"
34

België Louis Debuysschere

VC Oeudeghien + 1'12"
35

België Jeroen Depre

Verandas Willems - CC Che... + 3'00"
36

België Noah Fastres

Team Cycliste de Hesbaye + 5'00"
37

België Samuel Bulbo

Sprint 2000 Charleroi
38

België Gauthier Choffray

SCV Marchovelette

25/05/2017 3 ième Manche Championnat FCWB - Fontaine-Valmont Distance: 64,2km
1 45 BONNET Théo 10046237456 1h46'10''
2 79 DE LIE * Arnaud 10049023578 à 1'30"
3 76 MACHIELS Brent 10049027117
4 158 REX * Konstantin 10050885170
5 48 LELEU Audric 10046234830 1'52''
6 59 TIMMERMANS Guillaume 10048482806 1'55''
7 36 MARTHE Nicolas 10049965286 2'04''
8 67 DE GRAEF * Noah 10049023477 2'10''
9 15 VAES Alexandre 10049965488
10 20 GASPARD Julien 10046237153
11 38 DANDOIT * Clément 10055757907
12 69 ECCLI * Cyrian 10049024689
13 89 VAN RILLAERT * Dayan 10051005816
14 29 CARDON Sébastien 10050517984
15 82 LECERF * William J 10049026713
16 75 DECKERS * Angel 10053246011
17 34 LEBRUN Robin 10050171212
18 12 LESSAGE François 10046236042
19 42 WATRISSE Thibaut 10049031359
20 57 HUMBLET * Matthieu 10048481590
21 10 FIEVEZ * Philippe 10048479873
22 16 VAN ISEGHEM Sam 10049029642
23 77 THEUWS * Bartje 10049029137
24 26 SCHYNS Tom 10048945372
25 52 WILMET Julien 10049031662
26 66 CLAUDOT François 10046235941
27 63 HALS Bjarne 10048481186
28 64 MOREAU * Jimmy 10049027723
29 37 VROMANNE * Mathias 10049031258
30 32 GOEBEERT Théo 10050519196
31 61 DEPRE Jeroen 10049024184
32 100 DEBUYSSCHERE * Louis 10049023780
DNF 41 SNOEKS Lucien 10049028733
DNF 19 FELLMANN * Martin 10048473611
DNF 95 FASTRES * Noah 10052589542
DNF 62 GOFFART * Jordi 10049968623
DNF 72 LEQUET * Noa 10051510317
DNF 99 WEYDISCH * Thibaut 10049031460
DNF 65 BROHIC Thomas 10049969027
DNF 39 DE CRAECKER Gianni 10046236547
DNF 101 ROBYNS Liam 10051632777
DNF 44 BULBO * Samuel 10049023174
DNF 22 HAMELRYCKX * Tom 10053905308
DNF 86 CAES * Thomas 10054644932
DNF 68 DION * Loïc 10049024386
DNF 81 HARDY Maxime 10053905106
DNF 50 TOUSSAINT * Robin 10049029238

25/05/2017 Eindstand
1 79 DE LIE * Arnaud CC CHEVIGNY 10049023578 2 2 6 6 2 2 10
2 158 REX * Konstantin SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050885170 3 3 8 8 4 4 15
3 48 LELEU Audric SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10046234830 11 11 1 1 5 5 17
4 15 VAES Alexandre ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10049965488 7 7 2 2 9 9 18
5 59 TIMMERMANS Guillaume UC SERAING - VOO 10048482806 1 1 12 12 6 6 19
6 89 VAN RILLAERT * Dayan PEDALE SAINT MARTIN 10051005816 4 4 4 4 13 13 21
7 76 MACHIELS Brent CC CHEVIGNY 10049027117 8 8 14 14 3 3 25
8 36 MARTHE Nicolas ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10049965286 6 6 13 13 7 7 26
9 20 GASPARD Julien LOTTO-VC ARDENNES 10046237153 12 12 5 5 10 10 27
10 67 DE GRAEF * Noah CC CHEVIGNY 10049023477 17 17 3 3 8 8 28
11 69 ECCLI * Cyrian CC CHEVIGNY 10049024689 9 9 7 7 12 12 28
12 45 BONNET Théo SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10046237456 19 19 21 21 1 1 41
13 34 LEBRUN Robin ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10050171212 13 13 15 15 17 17 45
14 16 VAN ISEGHEM Sam LOTTO-VC ARDENNES 10049029642 15 15 11 11 22 22 48
15 38 DANDOIT * Clément MARCHOVELETTE 10055757907 31 31 10 10 11 11 52
16 32 GOEBEERT Théo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10050519196 22 22 9 9 30 30 61
17 42 WATRISSE Thibaut MARCHOVELETTE 10049031359 20 20 24 24 19 19 63
18 12 LESSAGE François ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10046236042 24 24 27 27 18 18 69
19 29 CARDON Sébastien ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10050517984 30 30 26 26 14 14 70
20 77 THEUWS * Bartje CC CHEVIGNY 10049029137 34 34 19 19 23 23 76
21 10 FIEVEZ * Philippe ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10048479873 27 27 28 28 21 21 76
22 37 VROMANNE * Mathias ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10049031258 25 25 25 25 29 29 79
23 57 HUMBLET * Matthieu UC SERAING - VOO 10048481590 29 29 33 33 20 20 82
24 52 WILMET Julien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049031662 33 33 29 29 25 25 87
25 39 DE CRAECKER Gianni MARCHOVELETTE 10046236547 5 5 23 23 60 DNF 88
26 26 SCHYNS Tom LOTTO-VC ARDENNES 10048945372 36 36 30 30 24 24 90
27 72 LEQUET * Noa CC CHEVIGNY 10051510317 14 14 20 20 60 DNF 94
28 86 CAES * Thomas COMITE REGIONAL HAINAUT 10054644932 18 18 17 17 60 DNF 95
29 65 BROHIC Thomas CC CHEVIGNY 10049969027 16 16 22 22 60 DNF 98
30 100 DEBUYSSCHERE * Louis VELO CLUB OEUDEGHIEN 10049023780 32 32 34 34 32 32 98
31 62 GOFFART * Jordi CC CHEVIGNY 10049968623 23 23 16 16 60 DNF 99
32 95 FASTRES * Noah TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 10052589542 10 10 36 36 60 DNF 106
33 66 CLAUDOT François CC CHEVIGNY 10046235941 50 46 31 31 26 26 107
34 75 DECKERS * Angel CC CHEVIGNY 10053246011 35 35 60 DNF 16 16 111
35 41 SNOEKS Lucien MARCHOVELETTE 10049028733 37 37 18 18 60 DNF 115
36 61 DEPRE Jeroen CC CHEVIGNY 10049024184 50 41 35 35 31 31 116
37 44 BULBO * Samuel SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049023174 21 21 37 37 60 DNF 118
38 19 FELLMANN * Martin LOTTO-VC ARDENNES 10048473611 26 26 32 32 60 DNF 118
39 64 MOREAU * Jimmy CC CHEVIGNY 10049027723 39 39 60 DNF 28 28 127
40 63 HALS Bjarne CC CHEVIGNY 10048481186 60 DNF 60 DNF 27 27 147
41 118 CHOFFRAY Gauthier MARCHOVELETTE 10049161196 50 42 38 38 60 DNF 148
42 4 FAUCAN * Axel BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049024992 40 40 60 DNF 60 DNF 160
43 68 DION * Loïc CC CHEVIGNY 10049024386 50 43 60 DNF 60 DNF 170
44 99 WEYDISCH * Thibaut VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE 10049031460 50 44 60 DNF 60 DNF 170
45 21 HAAS * Cyril LOTTO-VC ARDENNES 10049025093 50 48 60 DNF 60 DNF 170
46 13 NOLLER * Loïk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10049028026 50 49 60 DNF 60 DNF 170
47 28 MICHIELS Sven LOTTO-VC ARDENNES 10058789458 50 51 60 DNF 60 DNF 170
48 30 D'ANGELO * Teo ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10048591930 50 52 60 DNF 60 DNF 170
49 25 MOUSTIER * Louis LOTTO-VC ARDENNES 10049027824 50 53 60 DNF 60 DNF 170
50 22 HAMELRYCKX * Tom LOTTO-VC ARDENNES 10053905308 50 54 60 DNF 60 DNF 170
51 102 ROUX DE BEZIEUX Ferdinand BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10061147265 50 55 60 DNF 60 DNF 170
52 5 HEURION Nicolas BLANCS GILETS BRABANT WALLON 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
53 11 DEBLIR Lionel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10053905005 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
54 17 DELREZ * Loïc LOTTO-VC ARDENNES 10051246700 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
55 56 GUTIERREZ Benjamin UC SERAING - VOO 10048480984 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
56 58 SCATTOLO Alessandro UC SERAING - VOO 10050518994 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
57 80 DOUCET * Lucas CC CHEVIGNY 10049024487 60 DNF 60 DNF 60 DNF 180
58 74 SCHEEN Jérôme CC CHEVIGNY 10053688066 28 28 60 DNF 100 DNS 188
59 18 DENIS Aurélien LOTTO-VC ARDENNES 10046235032 38 38 60 DNF 100 DNS 198
60 101 ROBYNS Liam VELO CLUB OEUDEGHIEN 10051632777 50 45 100 DNS 60 DNF 210
61 54 MALEVEZ * Clément SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049027218 50 47 60 DNF 100 DNS 210
62 8 PIERRET * Eliot BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049028127 50 50 60 DNF 100 DNS 210
63 82 LECERF * William J COMITE REGIONAL LUXEMBOURG 10049026713 100 DNS 100 DNS 15 15 215
64 14 PAULY * Axel ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 10050650855 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
65 24 MATHONET * Maxime LOTTO-VC ARDENNES 10059207063 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
66 40 MINEO Florian MARCHOVELETTE 10049965589 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
67 55 DE KEYSER * Florian UC SERAING - VOO 10048472193 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
68 73 RANDAXHE * Charles CC CHEVIGNY 10049972057 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
69 98 VERSAEN * Hugo VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE 10054947046 60 DNF 60 DNF 100 DNS 220
70 50 TOUSSAINT * Robin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049029238 100 DNS 100 DNS 60 DNF 260
71 81 HARDY Maxime CC CHEVIGNY 10053905106 100 DNS 100 DNS 60 DNF 260
72 103 FEGERS * Guillaume TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 10061148881 100 DNS 100 DNS 60 DNF 260
73 174 TELLER * Elias RADSPORTKLUB - EUPEN 10049029036 100 DNS 100 DNS 60 DNF 260
74 9 MILISEN Mathias BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049027622 60 DNF 100 DNS 100 DNS 260
75 23 HEUSSE * Sacha LOTTO-VC ARDENNES 10048481489 100 DNS 60 DNF 100 DNS 260
76 43 WILLAME Antoine MARCHOVELETTE 10049965791 60 DNF 100 DNS 100 DNS 260
77 97 GOBIN Mathéo VC VIRGINALOIS - VIRGINAL-ITTRE 10048480883 60 DNF 100 DNS 100 DNS 260
78 1 BOURMANNE * Jules BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049965387 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
79 2 CEUPPENS Hugo BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049162513 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
80 3 DEPER * Augustin BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10051940955 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
81 6 LEMAIRE * Sacha BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049160893 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
82 7 MANFRON * Matteo BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049027420 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
83 27 SUIRE * Pierre-Hugo LOTTO-VC ARDENNES 10050318833 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
84 31 DELFOSSE Titouan ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10048591728 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
85 33 GUERET * Romain ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10053422025 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
86 35 LELEU Jérôme ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY 10054592388 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
87 46 DERBEQUE Aurélien SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10051675520 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
88 47 FERON * Martin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10052962990 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
89 49 QUETTIER Gaëtan SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10048945473 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
90 51 VANDAMME * Lucas SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049030046 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
91 53 DELCAMPE Martin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL 10049024083 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
92 60 ROBERT Guillaume CC CHEVIGNY 10046236648 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
93 70 GILLET Audran CC CHEVIGNY 10049968320 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
94 71 LEONARD Adrien CC CHEVIGNY 10053905207 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
95 78 ANNET * Maximilien CC CHEVIGNY 10049022669 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
96 83 BRAYEUR Cédric BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M. 10049023073 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
97 84 VOGELS Sacha BAÏKONOUR TEAM NATACHA B.M. 10053244900 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
98 87 SANTRAINE Louis CYCLO CLUB ARMENTIEROIS 10049028329 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
99 88 HENIN * Jérôme PEDALE SAINT MARTIN 10059362869 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
100 90 REINERTZ Noah RADSPORTVEREIN ST VITH 10051949847 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
101 91 SIMONS Raphaël RADSPORTVEREIN ST VITH 10051946009 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
102 92 COLLICHE Julien SER'VELO TEAM 10057288079 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
103 93 DEWEVER * Jessy SER'VELO TEAM 10054656248 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
104 94 DOZOT * Tristan SER'VELO TEAM 10055081634 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
105 96 LIEBENS Sébastien TEAM CYCLISTE DE HESBAYE 10052323804 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
106 111 ADRIAENS Pierre BMX TIMBERWOLVES RACING 10049967714 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
107 112 BALONGO * Jason BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10050295894 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
108 113 BASTIEN Thomas SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050884766 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
109 114 BOONEN * Tom ARDENNES BIKE 10053956333 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
110 115 BOURGUIGNON * Nathan BMXING PARK BLEGNY 10053740307 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
111 116 CALUWE * Nathan SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050886180 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
112 117 CHARLIER Alexis ARDENNES MOUNTAIN BIKE 10051111405 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
113 119 COLLU * Lidien SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050885271 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
114 120 COPUS Nathan RED BIKERS 10054591681 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
115 121 COUSSAERT * Mallory BMXING PARK BLEGNY 10054656652 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
116 122 DEBOIS Jonas SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050885373 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
117 123 DEDEURWAERDERE * Brice BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049023881 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
118 124 DEJARDIN Ugo BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10049967512 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
119 125 DELHEZ * Mathias RED BIKERS 10051690977 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
120 126 DEMONCEAU Stéphane BMXING PARK BLEGNY 10049967310 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
121 127 DEREMIENS Léo RED BIKERS 10052462533 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
122 128 DEVILLET Axel BMX TIMBERWOLVES RACING 10058928490 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
123 129 DONCKERS * Guillaume COMITE REGIONAL LIEGE 10051398260 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
124 130 FALYSE * Théotim BMX TIMBERWOLVES RACING 10054591176 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
125 131 FERRETTI * Lenny TEAM BIKE4LIFE-BMC 10055139228 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
126 132 FRAITURE Thomas TEAM XTREME GRAVITY 10053296935 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
127 133 FRANSOLET Lucas TEAM XTREME GRAVITY 10053296531 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
128 134 GEORGES Diego RED BIKERS 10058770765 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
129 135 GEURTEN * Dorian BMXING PARK BLEGNY 10053202056 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
130 136 HANQUET * Samuel BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10060320341 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
131 137 HENGEN Clément STARTING LINE 10055082644 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
132 138 HENIN * Loïc RAID BOCQ ASBL 10058770159 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
133 139 HUEZ * Xavier SUPER BIKERS ECOLE VTT 10049025396 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
134 140 IBENS Christophe B2R TEAM 10059525446 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
135 141 IZAK * Alexis BMX TIMBERWOLVES RACING 10053959666 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
136 142 JAMAR * Thomas BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10053247728 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
137 143 JONKEAU Antoine KTM HOUFFALIZE 10049026612 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
138 144 JOSEPH Matthias Q-BIKE QUAREGNON 10052586209 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
139 145 KNODEN * Diego KTM HOUFFALIZE 10049161297 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
140 146 KORITNIK * Kevin SUPER BIKERS ECOLE VTT 10053953909 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
141 147 LAI * Manoli Q-BIKE QUAREGNON 10057665369 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
142 148 LECOMTE Thibaud TEAM BANG! 10053737879 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
143 149 LEGRAND Maxime CLUB ECOLE VTT PATRIC MAES 10049026814 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
144 150 MARAITE * Jonas LIGNA SYSTEMS MTB TEAM 10049154732 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
145 151 MARCHAL Lory BMX TIMBERWOLVES RACING 10056351728 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
146 152 MAUSEN Sven LIGNA SYSTEMS MTB TEAM 10049152106 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
147 153 MENESTREY Arnaud COMITE REGIONAL LIEGE 10054584510 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
148 154 MENSAERT * Jarno SUPER BIKERS ECOLE VTT 10051510822 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
149 155 MOUTON * Arthur BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10051940652 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
150 156 PIERSON * Killian SUPER BIKERS ECOLE VTT 10053738889 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
151 157 QUETIN * Martin LIGNA SYSTEMS MTB TEAM 10049028228 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
152 159 ROSSA Justin SUPER BIKERS ECOLE VTT 10050885675 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
153 160 SCHOLTES * Gilles CLUB ECOLE VTT PATRIC MAES 10053955121 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
154 161 SCHREUER * Nicolas RADSPORTKLUB - EUPEN 10053201854 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
155 162 SCIGALA Gilles TEAM XTREME GRAVITY 10055145288 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
156 163 SIBILLE * Guillaume BMX TIMBERWOLVES RACING 10056351425 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
157 164 SPITS * Nicolas BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10050295995 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
158 165 STARCK Florian LIGNA SYSTEMS MTB TEAM 10049154833 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
159 166 STOFFELS Thibaut BMX VERLU WALLONIE 10049028834 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
160 168 VAESSEN Thibaut BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10050296096 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
161 169 VAN DE CATSEYN Thomas SUPER BIKERS ECOLE VTT 10055451244 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
162 170 VAN DOREN * Mathis BLANCS GILETS BRABANT WALLON 10049029339 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
163 171 WEYTSMAN Audric COMITE REGIONAL LIEGE 10046234628 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
164 172 WILLEMS * Maxime BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10056329803 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300
165 173 YAHYA Romain BI-CROSS-CLUB-SOUMAGNE 10058738534 100 DNS 100 DNS 100 DNS 300

Kristof

Laatst gewijzigd door Flupke; 23 januari 2018 om 12:24
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 23 januari 2018, 14:02   #3
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 60
Berichten: 2.632
Standaard

Bedankt Kristof
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 24 januari 2018, 10:50   #4
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.179
Standaard

Kampioenschap van Wallonië Juniores
13/05/2017 Amay
1

België Tom Paquot

EC Walshoutem 2u10'53"
2

België Johan Vincent

Sprint 2000 Charleroi
3

België Bastien Dethier

Lotto - VC Ardennes
4

België Emerson Fontaine

Sprint 2000 Charleroi
5

België Thomas Vanhalst

Lotto - VC Ardennes
6

België Antoine Minet

Verandas Willems - CC Che...
7

België Louka Matthys

Sprint 2000 Charleroi
8

België Frédéric Nicolaes

Sprint 2000 Charleroi
9

België Cyril Michotte

Lotto - VC Ardennes + 6"
10

België Axel De Lie

EC Walshoutem + 18"
11

België Laurenz Rex

Lotto - VC Ardennes + 38"
12

België Sébastien Grignard

Sprint 2000 Charleroi + 48"
13

België Dayvin Lievens

Velo Sport Peruwelz-Bury + 52"
14

België Robin Radoux

Verandas Willems - CC Che... + 3'00"
15

België Felix Dopchie

Sprint 2000 Charleroi
16

België Jérémy Frehen

UC Seraing
17

België Tom Van Vuchelen

Verandas Willems - CC Che...
18

België Vincent Renson

EC Walshoutem + 3'06"
19

België Tristan Caufriez

Lotto - VC Ardennes
20

België Régis Christiaens

Verandas Willems - CC Che... + 6'16"
21

België Robin Ernst

Lotto - VC Ardennes
22

België Damien Lox

Lotto - VC Ardennes
23

België Matthys Dethy

Sprint 2000 Charleroi
24

België Thibault Dely

Blanc Gilets
25

België Brice Allart

Sprint 2000 Charleroi
26

België Hugo Vermeersch

Sprint 2000 Charleroi + 8'11"
27

België Theo Verslype

Sprint 2000 Charleroi
28

België Alessandro Tuscano

Selectie - België
29

België Martin Delcommune

Selectie - België
30

België Wouter Vanparijs

Verandas Willems - CC Che...
31

Polen Kamil Orlowski

Sprint 2000 Charleroi
32

België Bastian Marchand

Blanc Gilets
33

België Axel Farvacque

Velo Sport Peruwelz-Bury
34

België Renaud Anselme

Verandas Willems - CC Che...
35

België Alexis Victor

Blanc Gilets
36

België Xavier Pinon

Blanc Gilets
37

België Christophe Hopperets

Lotto - VC Ardennes
38

België Johan Meens

Lotto - VC Ardennes
39

België Tanguy Gauthy

Lotto - VC Ardennes + 8'26"
40

België Justin Haubruge

Lotto - VC Ardennes
41

België Theo Bortels

Sprint 2000 Charleroi
42

België Corentin Piret

Sprint 2000 Charleroi
43

België Jordan Schurmann

Blanc Gilets
44

België Alexandre Wadin

Velo Sport Peruwelz-Bury
45

België Antoine Cloux

Blanc Gilets + 8'37"
46

België Thomas Descamps

Velo Sport Peruwelz-Bury + 8'52"
47

België Florian Adam

Verandas Willems - CC Che... + 9'05"

14/05/2017 Quaregnon
1

België Sébastien Grignard

Sprint 2000 Charleroi 2u47'52"
2

België Axel De Lie

EC Walshoutem + 2'18"
3

België Lukas Teller

Lotto - VC Ardennes + 2'19"
4

België Laurenz Rex

Lotto - VC Ardennes + 2'53"
5

België Felix Dopchie

Sprint 2000 Charleroi
6

België Robin Radoux

Verandas Willems - CC Che... + 3'04"
7

België Vincent Renson

EC Walshoutem
8

België Dayvin Lievens

Velo Sport Peruwelz-Bury
9

België Tom Paquot

EC Walshoutem
10

België Bastien Dethier

Lotto - VC Ardennes
11

België Cyril Michotte

Lotto - VC Ardennes
12

België Damien Lox

Lotto - VC Ardennes
13

België Johan Vincent

Sprint 2000 Charleroi
14

België Thomas Vanhalst

Lotto - VC Ardennes
15

België Louka Matthys

Sprint 2000 Charleroi
16

België Tom Van Vuchelen

Verandas Willems - CC Che...
17

België Thibault Dely

Blanc Gilets + 5'01"
18

België Emerson Fontaine

Sprint 2000 Charleroi
19

België Antoine Cloux

Blanc Gilets
20

België Martin Delcommune

Selectie - België
21

België Alexis Victor

Blanc Gilets
22

Polen Kamil Orlowski

Sprint 2000 Charleroi
23

België Johan Meens

Lotto - VC Ardennes + 6'14"
24

België Tristan Caufriez

Lotto - VC Ardennes
25

België Theo Verslype

Sprint 2000 Charleroi
26

België Corentin Piret

Sprint 2000 Charleroi
27

België Régis Christiaens

Verandas Willems - CC Che... + 6'49"
28

België Alessandro Tuscano

Selectie - België
29

België Axel Farvacque

Velo Sport Peruwelz-Bury
30

België Robin Ernst

Lotto - VC Ardennes
31

België Martin Haas

Lotto - VC Ardennes
32

België Yohan Thome

Lotto - VC Ardennes
33

België Renaud Anselme

Verandas Willems - CC Che...
34

België Florian Adam

Verandas Willems - CC Che...
35

België Tanguy Gauthy

Lotto - VC Ardennes
36

België Wouter Vanparijs

Verandas Willems - CC Che...

20 mei BRANCHON, Chpt FCWB manche 3 GP Olivier Kaisen/GP de Hesbaye
1. Tom Van Vuchelen
2. Bastien Dethier
3. Tom Paquot
4. Laurenz Rex
5. Johan Vincent
6. Dayvin Lievens
7. Robin Radoux
8. Bastian Marchand
9. Alessandro Tuscano
10. Théo Verslype
11. Régis Christiaens
12. Robin Ernst
13. Cyril Michotte
14. Thomas Vanhalst
15. Wouter Vanparijs

Classement final :
1. Tom Paquot 13 points
2. Bastien Dethier 15 pts
3. Laurenz Rex 19
4. Johan Vincent 20
5. Dayvin Lievens 27

Kristof
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 24 januari 2018, 12:07   #5
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.179
Standaard

Provinciaal Kampioenschap Limburg voor EZC en beloften 14/05/2017 HAMONT ACHEL Beverbeek Classic
# deelnemers: 71 - # opgevers: 14 - Afstand: 121.5 km - Tijd: 2:37´31" - Gem. snelheid: 46.19 km/h
TIJD +
1
NOELS Sven
BEL19890928 2H37´31"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

2
VAN OIRSCHOT Pieter
NED19920130 2H37´34" +0´03"

ARROW CYCLING TEAM ELITE

3
WOUTERS Rutger (kampioen EZC)
BEL19910810 2H37´51" +0´20"

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

4
MEEUS Jordi (kampioen beloften)
BEL19980701 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC U23

5
MERTENS Robin
BEL19911108 z.t. z.t.

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

6
LOENDERS Glenn
BEL19970309 z.t. z.t.

UNITED C.T. U23

7
HELVEN Sander
BEL19900530 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC ELITE

8
VAN BROEKHOVEN Bram
BEL19920604 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC ELITE

9
GEUENS Joris
BEL19880715 z.t. z.t.

ILLI-BIKES CYCLING TEAM ELITE

10
KROONEN Bastien
BEL19961205 z.t. z.t.

T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON U23.C

11
GEYSEN Kurt
BEL19790526 z.t. z.t.

ACROG - BALEN BC ELITE

12
PENDERS Joppe
BEL19980613 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

13
MERSEBURG Dominik
GER19910915 z.t. z.t.

RC SILBER PILS

14
DOPS Dries
BEL19970117 z.t. z.t.

SPORT EN MOEDIG GENK U23

15
LETEN Wouter
BEL19940111 z.t. z.t.

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYCLING TEAM ELITE

16
VAN LAER Ward
BEL19951014 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM U23

17
MORIS Sven
BEL19860407 z.t. z.t.

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

18
WILLEMS Tom
BEL19830430 2H38´08" +0´37"

INDIVIDUEEL ELITE

19
NOELS Jeroen
BEL19910312 1 r

VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM ELITE

20
HEWETT David
GBR19940911 2 r

PCT TOMACC ELITE

21
SCHUERMANS Jens
BEL19930213 2 r

SCOTT CREUSE OXYGÈNE UMTBEL

22
PIRIUS Hans
GER19920109 2 r

RSG 1919 HURTH ELITE

23
RIEFF Thomas
NED19880414 2 r

TEMPO-HOPPENBROUWERS ELITE

24
SIEGEL Carsten
GER19980629 2 r

RV VIKTORIA 05 - LINGENFELD

25
DECOSTER Gert-jan
BEL19940202 2 r

V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB ELITE

26
WILLEMEN Kristof
BEL19960607 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK U23

27
SCHOUTEDEN Bert
BEL19871029 2 r

ACROG - BALEN BC ELITE

28
ELEN Sander
BEL19890501 2 r

UNITED C.T. ELITE

29
VANDEWEERDT Lars
BEL19940206 2 r

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG ELITE

30
WOUTERS Ruben
BEL19940412 2 r

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

31
DESAIR Maarten
BEL19930831 2 r

UNITED C.T. ELITE

32
CLEEREN Tom
BEL19811230 2 r

INDIVIDUEEL ELITE

33
PAGNAER Arthur
BEL19950425 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK U23

34
BOVY Jeremy
BEL19971013 2 r

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES U23

35
KERKHOFS Bram
BEL19910426 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

36
BECKER Benedict
GER19851010 2 r

SSG BERNSCHEIN

37
VAN NUFFELEN Glen
BEL19970215 2 r

HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS CYCLING TEAM U23

38
VRIENS Nathan
BEL19971031 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK U23

39
CLAES Gert
BEL19671217 2 r

KZLWC HEYLEN ELITE

40
MEYERS Vincent
BEL19981014 2 r

VZW JONG WIELERTALENT U23

41
SCHERPENBERGH Dominique
BEL19940726 2 r

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG ELITE

42
VANAENRODE Kevin
BEL19810201 2 r

WIELERCLUB NOORD-LIMBURG ELITE

43
WATHIONG Thomas
BEL19960922 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK U23

44
BORGERS Gilles
BEL19981010 2 r

SPORT EN MOEDIG GENK U23

45
TOOTH Niels
BEL19921113 2 r

PRORACE CYCLING TEAM ELITE

46
VERBEECK Sven
BEL19980318 2 r

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

47
DE BOEL Stijn
BEL19951006 2 r

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM U23

48
VAN ROOIJ Thijs
BEL19980204 2 r

UNITED C.T. U23

49
DE WINTER Peter
NED19910712 2 r

ZRTC THEO MIDDELKAMP ELITE

50
OHLENSCHLAEGER Tobias
GER19890504 2 r

MTB CLUB WEHRHEIM ELITE

51
VAN DER WAL Stijn
NED19980510 2 r

W V EEMLAND U23

52
BECKER Bastian
GER19880622 2 r

SSG BERNSHEIN

53
PEETERS Kjell
BEL19810729 2 r

STAGECO - SPECIAL PAINT CYCLING TEAM ELITE

54
ROWIES Karel
BEL19860808 2 r

WSC HAND IN HAND BAAL ELITE

55
BAYRAM Engin
BEL19900630 2 r

KZLWC HEYLEN ELITE

56
DECHESNE Julien
BEL19910410 2 r

ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES ELITE

57
SOLBERG Robert
NED19890823 2 r

TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG ELITE

DNF
WIDAR Wesley
BEL19960125

KZLWC HEYLEN U23

DNF
LOWIE Sebastian
BEL19980324

UNITED C.T. U23

DNF
BELIËN Vincent
BEL19980221

SPORT EN MOEDIG GENK U23

DNF
THEUNISSEN Jordi
BEL19930514

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

DNF
VERMAELEN Steven
BEL19830824

YOUNG CYCLING TALENT D&D ELITE

DNF
HEIJNEN Pekka
BEL19930114

SPORT EN MOEDIG GENK ELITE

DNF
SMITS Geert
NED19981116

TWC TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN U23

DNF
VALVEKENS Jannes
BEL19971111

YOUNG CYCLING TALENT D&D U23

DNF
HEINDERSON Maths
BEL19980127

ILLI-BIKES CYCLING TEAM U23

DNF
NEWBERY Dylan
AUS19940310

- ELITE

DNF
SCHILT Ryan
AUS19980428

- U23

DNF
RUCHTIE Wouter
NED19930820

WV EEMLAND ELITE

DNF
RAUSIN Tristan
BEL19981208

ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS U23

DNF
ERB Daniel
GER19840721

SILBER PILS ELITE

Nationaal Kampioenschap tijdrijden Italië voor beloften 08 Jul 2017 MEMORIAL RENATO MARTINAZZO - Valdengo
1 UN 902078C BACCIO PAOLO MASTROMARCO FC NIBALI SENSI
2 UN 774093S AFFINI EDOARDO SEG RACING ACADEMY
3 UN 948666K CARBONI GIOVANNI TEAM COLPACK
4 UN 928169D CONCI NICOLA ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
5 UN 785815N LUCCA RICCARDO ZALF EUROMOBIL DESIREE FIOR
6 UN 846747E COVI ALESSANDRO TEAM COLPACK
7 UN 638683E MONTAGNOLI ANDREA HOPPLA' PETROLI FIRENZE
8 UN A055612 KONYCHEV ALEXANDER VIRIS-MASERATI-SISAL MATCHPOINT-L&L
9 UN 663035Y TAGLIANI FILIPPO GALLINA COLOSIO EUROFEED A.S.D
10 UN 892460S CIANETTI NICHOLAS HOPPLA' PETROLI FIRENZE
11 UN 810794W CRISTOFALETTI MATTIA GENERAL STORE BOTTOLI ZARDINI
12 UN 778804L PESSOT ALESSANDRO CYCLING TEAM FRIULI
13 UN 797562U LIZDE SEID TEAM COLPACK
14 UN 665516Z PASINI KEVIN BELTRAMI TSA ARGON 18 TRE COLLI
15 UN 683049B MESSIERI FRANCESCO HOPPLA' PETROLI FIRENZE
16 UN A064878 MURLO MATTEO U.C.A.B. 1925 BIELLA
17 UN 944871V BELLONI LUCA FGM VAREDO LCP
7 SOBRERO Matteo
ITA
20 DNF
17 FERRI Gregorio
ITA
20 DNS
18 MAFFIONE Valerio
ITA
19 DNS
19 GRODZICKI Cezary
ITA
21 DNS
22 PEZZARINI Mattia
ITA
19 DNS
23 GARDINI Lorenzo
ITA
19 DNS

Kristof

Laatst gewijzigd door Flupke; 24 januari 2018 om 12:31
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 24 januari 2018, 15:47   #6
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 60
Berichten: 2.632
Standaard

Bedankt Kristof
Jaak is offline   Met citaat reageren
Oud 25 januari 2018, 09:28   #7
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.179
Standaard

Nationaal Kampioenschap tijdrijden Portugal voor beloften 2017-06-23 Santa Maria da Feira (22.6 Km) Média do vencedor da etapa: 48.400 Km/h
1º 118 POR19951030 37027 FERNANDES José SUB23 LIBERTY SEGUROS - CARGLASS 0:28:01 80
2º 112 POR19950524 35405 GONÇALVES Gaspar SUB23 LIBERTY SEGUROS - CARGLASS 0:28:16 55 a 15
3º 188 POR19980805 40131 ALMEIDA João SUB23 UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 0:29:00 30 a 59
4º 175 POR19970409 27472 ANTUNES Tiago SUB23 SICASAL - CONSTANTINOS - DELTA CAFÉS 0:29:09 64 a 1:08
5º 126 POR19970210 38722 MAGALHÃES Jorge SUB23 MIRANDA - MORTÁGUA 0:29:10 24 a 1:09
6º 156 POR19960311 26428 RAMALHO André SUB23 JORBI - TEAM JOSÉ MARIA NICOLAU 0:29:11 34 a 1:10
7º 189 POR19980105 30945 VIEGAS Daniel SUB23 POLARTEC - FUNDACION CONTADOR 0:29:18 77 a 1:17
8º 225 POR19971031 30198 CARVALHO André SUB23 TEAM CIPOLLINI - ISEO SERRATURE RIME 0:30:05 07 a 2:04
9º 193 POR19950101 39391 SANTOS André SUB23 MOREIRA CONGELADOS - FEIRA - BICICLETAS ANDRADE 0:30:20 18 a 2:19
10º 181 POR19951213 39938 APOLINÁRIO Rafael SUB23 SICASAL - CONSTANTINOS - DELTA CAFÉS 0:30:24 66 a 2:23
11º 297 POR19951115 33086 AMORIM Miguel SUB23 SPOL - CONCELLO PORRIÑO - A BANCA 0:31:04 08 a 3:03
12º 133 POR19980809 35900 PINHEIRO Ivo SUB23 SPOL - CONCELLO PORRIÑO - A BANCA 0:31:11 66 a 3:10
13º 154 POR19980514 27310 SILVA Daniel SUB23 A.C.D.C.Trofa 0:31:13 62 a 3:12
14º 143 POR19981221 40057 ROCHA João SUB23 MAIA 0:31:16 42 a 3:15
15º 160 POR19980520 50540 SOUSA Claudio SUB23 JORBI - TEAM JOSÉ MARIA NICOLAU 0:31:21 16 a 3:20
16º 162 POR19980730 37898 BRANCO Sandro SUB23 JORBI - TEAM JOSÉ MARIA NICOLAU 0:31:30 00 a 3:29
17º 136 POR19960902 37624 SILVA Helder SUB23 MAIA 0:31:49 01 a 3:48
18º 152 POR19960113 40364 MACHADO Helder SUB23 A.C.D.C.Trofa 0:32:31 38 a 4:30

Nationaal Kampioenschap tijdrijden Tsjechië voor beloften 23-06-2017 Žiar nad Hronom (Slowakije)
1. / 1. 67 10008988648 Nicolas PIETRULA TEAM DUKLA PRAHA 55:26.10 00:00,00 43.29 km/h
2. / 2. 78 10008624593 Adam ŤOUPALÍK Beobank Corendon 55:48.03 00:21,93 43.01 km/h
3. / 3. 69 10047373871 Michal KOHOUT TEAM DUKLA PRAHA 56:26.88 01:00,78 42.51 km/h
4. / 4. 68 10008129489 Adam SEKANINA TJ Favorit Brno 56:59.37 01:33,27 42.11 km/h
5. / 5. 62 10009808704 Pavel CAMRDA ELKOV AUTHOR 57:09.79 01:43,69 41.98 km/h
6. / 6. 72 10009488806 Dominik NEUMAN TOPFOREX 57:16.31 01:50,21 41.90 km/h
7. / 7. 70 10009335222 Lukáš KUNT TJ Favorit Brno 57:44.47 02:18,37 41.56 km/h
8. / 8. 71 10048004270 Jirí ŠORM ELKOV AUTHOR 57:45.14 02:19,04 41.55 km/h
9. / 9. 74 10008624694 Roman LEHKÝ TOPFOREX-LAPIERR 57:51.06 02:24,96 41.48 km/h
10. / 12. 73 10015093079 Jakub OTRUBA SKC TUFO Prostějov 58:25.58 02:59,48 41.07 km/h
11. / 16. 77 10008993193 Ludek LICHNOVSKÝ SKC TUFO Prostějov 1:00:05.09 04:38,99 39.94 km/h
12. / 17. 75 10010170129 Matyáš STRUPEK TEAM DUKLA PRAHA 1:00:27.12 05:01,02 39.70 km/h
13. / 22. 76 10009846187 Lukáš PAPULA Team Forman Cinelli 1:01:51.84 06:25,74 38.79 km/h
14. / 23. 84 10047429950 Jaroslav HRADECKÝ SportRaces-Isaac 1:02:20.29 06:54,19 38.49 km/h
15. / 30. 80 10010605720 Martin SPUDIL SKC TUFO Prostějov 1:03:56.80 08:30,70 37.53 km/h
16. / 32. 83 10010770822 Martin ŠMÍDA TEAM DUKLA PRAHA 1:05:34.74 10:08,64 36.59 km/h
17. / 33. 81 10009502748 Martin KOHOUT TJ KOVO PRAHA 1:05:42.35 10:16,25 36.52 km/h
18. / 34. 79 10047420250 David ČERNOHORSKÝ TJ KOVO PRAHA 1:05:56.13 10:30,03 36.39 km/h
19. / 35. 82 10016144016 Denis CHARALAMBIDIS TJ KOVO PRAHA 1:07:56.28 12:30,18 35.32 km/h

Nationaal Kampioenschap op de weg Frankrijk voor EZC 24 juin 2017 Saint-Omer Moyenne du Premier : 41,554 km/h pour 170,5 km
1 59 Flavien MAURELET GSC BLAGNAC VELO SPORT MPY 4h06’ 11''
2 92 Bruno ARMIRAIL OCCITANE CYCLISME FORMATION MPY à 00''
3 63 Alexis GUERIN VC ROUEN 76 NOR ''
4 48 Gregoire TARRIDE A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO à 03''
5 13 Romain SEIGLE CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBELIARBDFC ''
6 49 Julien TRARIEUX A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO à 07''
7 86 Clement RUSSO EC ST ETIENNE - LOIRE TEAM PROBIKESHOPARH ''
8 37 Fabien SCHMIDT COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE ''
9 6 Benoit SINNER UC NANTES ATLANTIQUE PDL ''
10 18 Clement ORCEAU VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL ''
11 100 Thomas GIRARD CREUSE OXYGENE LIM ''
12 43 Cyrille PATOUX VC PAYS DE LOUDEAC BRE ''
13 217 Nicolas MALLE SOJASUN ESPOIR ACNC BRE ''
14 75 Simon GUGLIELMI C.R.4 CHEMINS/ROANNE ARH ''
15 150 Camille THOMINET CM AUBER 93 - HP BTP IDF ''
16 178 Tanguy TURGIS ILE DE FRANCE IDF ''
17 133 Simon BUTTNER BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME ARH ''
18 3 Stephen GUEVEL UC NANTES ATLANTIQUE PDL ''
19 69 Mathieu PELLEGRIN S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC ''
20 26 Benoit COSNEFROY CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH ''
21 79 Florent PEREIRA VCCA - TEAM PRO-IMMO NICOLAS ROUX ARH ''
22 159 Vincent LOUICHE VC TOUCY - ELITE RESTAURATION BFC ''
23 8 Alexys BRUNEL CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBELIARBDFC ''
24 23 Emmanuel MORIN SOJASUN ESPOIR ACNC BRE ''
25 1 Valentin MADOUAS UC NANTES ATLANTIQUE PDL ''
26 138 Alan RIOU TEAM PAYS DE DINAN BRE ''
27 73 Clement CARISEY C.R.4 CHEMINS/ROANNE ARH ''
28 60 Maxence MONCASSIN GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 MPY ''
29 83 Sandy DUJARDIN EC ST ETIENNE - LOIRE TEAM PROBIKESHOPARH ''
30 147 Killian EVENOT CM AUBER 93 - HP BTP IDF ''
31 41 Antoine LEPLINGARD VC PAYS DE LOUDEAC BRE ''
32 5 Kevin PERRET UC NANTES ATLANTIQUE PDL ''
33 126 Alexis MARTIN HAUTS-DE-FRANCE HDF ''
34 91 Julien VAN HAVERBEKE CC NOGENT / OISE HDF ''
35 84 Axel FLET EC ST ETIENNE - LOIRE TEAM PROBIKESHOPARH ''
36 128 Ludovic DELANOE BRETAGNE BRE ''
37 101 Maxime URRUTY CREUSE OXYGENE LIM ''
38 165 Cyril BARTHE AQUITAINE AQU ''
39 28 Aurélien DOLEATTO CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH ''
40 64 Christopher PIRY VC ROUEN 76 NOR ''
41 139 Fabio DO REGO TEAM PELTRAX - CSD IDF ''
42 122 Alexis CARESMEL HAUTS-DE-FRANCE HDF ''
43 144 Romain GUILLOT V.C. VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS ARH ''
44 80 Nicolas THOMASSON VCCA - TEAM PRO-IMMO NICOLAS ROUX ARH ''
45 70 Mathieu RIGOLLOT S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC ''
46 116 Dylan GUINET GRAND-EST GES ''
47 68 Alexandre PACOT S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC ''
48 27 Léo DANES CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH ''
49 173 Simon VERGER NORMANDIE NOR ''
50 290 Pascal LE ROUX HAUTS-DE-FRANCE HDF ''
51 245 Sylvain MONTANA VC ROUEN 76 NOR ''
52 137 Aurelien DANIEL TEAM PAYS DE DINAN BRE ''
53 4 Clement MARY UC NANTES ATLANTIQUE PDL ''
54 45 Mathieu CARAMEL A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO ''
55 302 Nicolas PRODHOMME CM AUBER 93 - HP BTP IDF ''
56 136 Matthieu BOULO TEAM PAYS DE DINAN BRE ''
57 135 César BIHEL TEAM PAYS DE DINAN BRE ''
58 9 Matthieu GARNIER CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBELIARBDFC ''
59 97 Baptiste CONSTANTIN CREUSE OXYGENE LIM ''
60 55 Clement SAINT MARTIN OCEANE TOP 16 PCH ''
61 54 Yoann PAILLOT OCEANE TOP 16 PCH ''
62 98 Nicolas DAVID CREUSE OXYGENE LIM ''
63 94 Guillaume GABORIAUD OCCITANE CYCLISME FORMATION MPY ''
64 10 Pierre IDJOUADIENE CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBELIARBDFC ''
65 168 Eddy FINE AUVERGNE-RHONE-ALPES ARH ''
66 35 Maxime LE LAVANDIER COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE ''
67 127 Vincent BIENFAIT BRETAGNE BRE à 21''
68 67 Louis LOUVET S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC ''
69 163 Thomas ACOSTA AQUITAINE AQU ''
70 78 Sébastien FOURNET FAYARD VCCA - TEAM PRO-IMMO NICOLAS ROUX ARH ''
71 85 Matthieu JEANNES EC ST ETIENNE - LOIRE TEAM PROBIKESAHROHP à 25''
72 47 Matthieu CONVERSET A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO ''
73 185 Taruia Frantz KRAINER FEDERATION TAHITIENNE DE CYCLISMETAH à 29''
74 25 Maxime RENAULT SOJASUN ESPOIR ACNC BRE à 35''
75 164 Antoine ALLIN AQUITAINE AQU à 44''
76 103 Jordan DELEVOYE V.C. VAULX EN VELIN - TEAM VULCO ARH ''
77 124 Maxime HUYGENS HAUTS-DE-FRANCE HDF ''
78 81 Théo VIMPERE VCCA - TEAM PRO-IMMO NICOLAS ROUXARH ''
79 57 Rémy GRAS GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 MPY ''
80 52 Alexis DILIGEART OCEANE TOP 16 PCH ''
81 113 Pierre Henri JUNG GRAND-EST GES ''
82 114 Julien TOMASI GRAND-EST GES ''
83 120 Rodolphe MARIE PAYS DE LA LOIRE PDL ''
84 110 Gwénnaël TALLONNEAU CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONSH ADISFNE ''
85 62 Wilfried CANALES VC ROUEN 76 NOR ''
86 123 Florian DERIAUX HAUTS-DE-FRANCE HDF ''
87 160 Aurélien PHILIBERT VC TOUCY - ELITE RESTAURATION BFC ''
88 111 Quentin TANIS CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONSH ADISFNE ''
89 167 Andrea BIONDI AUVERGNE-RHONE-ALPES ARH ''
90 121 Geoffrey THEVENEZ PAYS DE LA LOIRE PDL ''
91 58 Roman KOHL GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 MPY ''
92 157 Ronan RACAULT GUIDON CHALETTOIS CEN ''
93 169 Alexandre CAUDOUX LIMOUSIN LIM ''
94 143 Florent TEGHILLO V.C. VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS ARH ''
95 21 Maxime BLAMPAIN SOJASUN ESPOIR ACNC BRE ''
96 153 Killian LARPE A.PO.GE CYCLISTE - TEAM U CUBE 17 PCH ''
97 146 Pierre TERRASSON V.C. VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS ARH à 49''
98 82 Léo BOILEAU EC ST ETIENNE - LOIRE TEAM PROBIKESAHROHP ''
99 171 Cédric DELAPLACE NORMANDIE NOR ''
100 51 Vadim DESLANDES OCEANE TOP 16 PCH ''
101 129 Antoine PROD'HOMME BRETAGNE BRE ''
102 44 Yoann BARBAS A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO ''
103 71 Guillaume GAUTHIER S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC ''
104 32 Florian CAM COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE ''
105 33 Maxime CAM COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE ''
106 170 Guillaume GERBAUD LIMOUSIN LIM à 55''
107 172 Pierre TIELEMANS NORMANDIE NOR à 57''
108 156 Ewen HENRIO GUIDON CHALETTOIS CEN ''
109 118 Erwan BRENTERCH PAYS DE LA LOIRE PDL ''
110 141 Jérémy PATOUX TEAM PELTRAX - CSD IDF à 01'09''
111 256 Valentin DEVERCHERE C.R.4 CHEMINS/ROANNE ARH ''
112 104 Maxime JARNET V.C. VAULX EN VELIN - TEAM VULCO ARH ''
113 46 Florent CASTELLARNAU A.V.C.AIX EN PROVENCE PRO ''
114 34 Frederic GUILLEMOT COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE ''
115 87 Thomas JOLY CC NOGENT / OISE HDF ''
116 29 Robin MEYER CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH ''
117 132 Frédéric BRUN BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME ARH ''
118 209 Quentin SIMON CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBBEFLICARD ''
119 42 Justin MOTTIER VC PAYS DE LOUDEAC BRE ''
120 88 Kévin LALOUETTE CC NOGENT / OISE HDF ''
121 201 Enzo BOISSET UC NANTES ATLANTIQUE PDL à 01'16''
122 19 Simon SELLIER VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL ''
123 17 Florian MAITRE VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL ''
124 308 Pierre RONXIN GUIDON CHALETTOIS CEN à 01'17''
125 53 Mickael GUICHARD OCEANE TOP 16 PCH ''
126 77 Pierre BONNET VCCA - TEAM PRO-IMMO NICOLAS ROUXARH ''
127 259 Louis PIJOURLET C.R.4 CHEMINS/ROANNE ARH ''
128 76 Alexandre JAMET C.R.4 CHEMINS/ROANNE ARH ''
129 149 Pierre LEBRETON CM AUBER 93 - HP BTP IDF à 01'25''
130 161 Eugène RICHARDOT VC TOUCY - ELITE RESTAURATION BFC ''
131 177 Robin BOUCHER ILE DE FRANCE IDF à 02'22''
132 56 Stéfan BENNETT GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 MPY ''
133 184 Cedric Yannis LOCATIN GUADELOUPE GUA à 02'40''
134 24 Martin RAPIN SOJASUN ESPOIR ACNC BRE ''
135 38 Ivan GICQUIAU VC PAYS DE LOUDEAC BRE ''
136 112 Gaëtan HUCK GRAND-EST GES ''
137 227 Clement BOMME VC PAYS DE LOUDEAC BRE ''
138 176 Geoffrey PHILIPPE CENTRE VAL DE LOIRE CEN à 03'06''
139 90 Clément PENVEN CC NOGENT / OISE HDF à 03'27''
140 39 Camille GUERIN VC PAYS DE LOUDEAC BRE à 03'28''
141 119 Clement DAVY PAYS DE LA LOIRE PDL à 03'30''
142 7 Freddie GUILLOUX UC NANTES ATLANTIQUE PDL à 03'40''
143 99 Kevin FOUACHE CREUSE OXYGENE LIM ''
144 267 Sébastien HAVOT CC NOGENT / OISE HDF à 04'02''
145 15 Marlon GAILLARD VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL à 04'11''
146 134 Camille CHANCRIN BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME ARH à 04'13''
147 174 Ludovic BIDEAU CENTRE VAL DE LOIRE CEN ''
148 106 Alexandre PACCALET V.C. VAULX EN VELIN - TEAM VULCO ARH à 05'16''
149 131 Antoine BRAVARD BOURG EN BRESSE AIN CYCLISME ARH à 07'53''
150 297 Thomas PEYROTON DARTET TEAM PELTRAX - CSD IDF ''
151 175 Johan DE JONCKHEERE CENTRE VAL DE LOIRE CEN ''
152 108 Valentin RICHARD CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONS AISNE HDF ''
153 11 Arnaud PFRIMMER CC ETUPES LE DOUBS, PAYS DE MONTBELIARBDFC à 07'57''
154 16 Axel JOURNIAUX VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL ''
155 281 Romain MICHEL V.C. VAULX EN VELIN - TEAM VULCO ARH ''
156 154 Willy PERROCHEAU A.PO.GE CYCLISTE - TEAM U CUBE 17 PCH ''
157 36 Benjamin LE MONTAGNER COTES D'ARMOR MARIE MORIN BRE à 09'11''
158 117 David BOUTVILLE PAYS DE LA LOIRE PDL ''
159 31 Maxime ROGER CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH ''
160 162 Damian WILD VC TOUCY - ELITE RESTAURATION BFC à 13'18''
161 213 David RIVIERE VENDEE U PAYS DE LA LOIRE PDL ''
162 280 Quentin MEYLEU V.C. VAULX EN VELIN - TEAM VULCO ARH à 13'44''
163 155 Stéphane DUGUENET GUIDON CHALETTOIS CEN ''
164 304 Antoine LAMY A.PO.GE CYCLISTE - TEAM U CUBE 17 PCH à 20'11''
ab 20 Willy ARTUS SOJASUN ESPOIR ACNC BRE
ab 30 Guillaume MILLASSEAU CHAMBERY CYCLISME FORMATION ARH
ab 50 Lucien CAPOT OCEANE TOP 16 PCH
ab 66 Théo NICOLAS VC ROUEN 76 NOR
ab 95 Simon LHUILIER OCCITANE CYCLISME FORMATION MPY
ab 115 Joris DUCROCQ GRAND-EST GES
ab 130 Ronann VIVIER BRETAGNE BRE
ab 140 Clément PATAT TEAM PELTRAX - CSD IDF
ab 145 Lucas LAUBAL V.C. VILLEFRANCHE BEAUJOLAIS ARH
ab 151 Louis BODIN AMIEL A.PO.GE CYCLISTE - TEAM U CUBE 17 PCH
ab 179 Nicolas GODIN LANGUEDOC ROUSSILLON LAR
ab 180 Lucas DESTANG MIDI-PYRENEES MPY
ab 183 Jayson ROUSSEAU GUADELOUPE GUA
ab 243 Tristan SELIVERT GSC BLAGNAC VELO SPORT 31 MPY
ab 273 Quentin CARMOUZE OCCITANE CYCLISME FORMATION MPY
np 181 Kévin BOYER LA REUNION REU
np 271 Mathieu CERESUELA OCCITANE CYCLISME FORMATION MPY

Nationaal Kampioenschap op de weg Italië voor EZC 24-06-2017 COPPA MESSAPICA/GIRO DELLA VALLE D'ITRIA - CEGLIE MESSAPICA
1. Gianluca Milani (Zalf Euromobil Desirée Fior) 172 chilometri in 4.07’11” media 41,767 km/h
2. Nicolò Rocchi (Zalf Euromobil Desirée Fior) a 4”
3. Claudio Longhitano (Maltinti Lampadari-Banca di Cambiano) a 10”
4. Damiano Cima (Viris Maserati-Sisal Matchpoint) a 19”
5. Nicola Toffali (0711 Cycling Team) a 28”
6. Alberto Tocchella (Beltrami Tiesse Argon 18-Tre Colli) a 1’35”
7. Enrico Anselmi (Big Hunter Beltrami Seanese)
8. Filippo Fiorelli (Beltrami Tiesse Argon 18-Tre Colli) a 1’44”
9. Daniele Trentin (Ciclistica Malmantile)
10. Umberto Marengo (Gallina Colosio Eurofeed)
11. Davide Gabburo (Big Hunter Beltrami Seanese)
12. Luca Ferrario (Cycling Team Overall)
13. Matteo Alban (GFFD Altopack)
14. Andrea Garosio (Team Colpack)
15. Riccardo Marchesini (Team Snep Focus)
16. Simone Bettinelli (Team Colpack) a 1’54”
17. Sante Forlini (Team Abmol) a 1’57”
18. Filippo Capone (Futura Team Rosini) a 2’00”
19. Matteo Grassi (Team Pala Fenice) a 2’01”
20. Fabrizio Nacher Suess (Gallina Colosio Eurofeed) a 4’05”

Nationaal Kampioenschap op de weg Italië voor beloften 25-06-2017 COPPA MESSAPICA/GIRO DELLA VALLE D'ITRIA - CEGLIE MESSAPICA
1 81 MOSCHETTI Matteo ITA M 21 0.16909722222222223
2 56 SARTORI Mirco ITA M 21
3 30 RADICE Raffaele ITA M 21
4 1 LONARDI Giovanni ITA M 21
5 160 FEDRIGO Leonardo ITA TEAM WIGGINS M 21
6 13 SARTOR Federico ITA M 22
7 33 COLONNA Yuri ITA M 21
8 63 COLOMBO Raul ITA M 21
9 38 PISELLI Alfonso ITA M 21
10 112 ROMANO Francesco ITA M 20
11 31 TAGLIANI Filippo ITA M 22
12 118 ZULLO Luca ITA M 22
13 42 IANNELLI Giovanni ITA M 21
14 147 CAPATI Michael ITA M 22
15 124 BONECHI Gabriele ITA M 22
16 135 VIEL Mattia ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 M 22 9.2592592592592588E-5
17 64 LOGICA Enrico ITA M 22 1.1574074074074073E-4
18 12 ZILIO Giacomo ITA M 22
19 47 LA TERRA Pirrè ITA M 20
20 158 COLLODORO Angelo Andrea ITA M 20
21 59 CORRADINI Michele ITA M 21
22 151 AFFINI Edoardo ITA SEG RACING ACADEMY M 21
23 127 ROTONDI Matteo ITA GM EUROPA OVINI M 21
24 72 MONTOBBIO Ettore ITA M 22 2.8935185185185189E-4
25 48 DEBENEDETTI Davide ITA M 22
26 93 SANÒ Simone ITA M 20
27 26 BRESCIANI Alessandro ITA M 21
28 17 FEDELI Alessandro ITA M 21 3.5879629629629635E-4
29 105 GATTUSO Dario ITA M 20
30 104 BIONDI Turcanu Veaceslav ITA M 19
31 150 LEONE Davide ITA M 21
32 149 DE BONIS Matteo ITA M 22
33 156 PESSOT Alessandro ITA M 22
34 109 COLOMBO Eros ITA M 22
35 78 CIMA Imerio ITA M 20
36 116 PIZZO Emanuele ITA M 22
37 140 BETTINI Francesco ITA M 22
38 55 GIOMI Armando ITA M 21
39 134 MOLTENI Marco ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 M 21
40 11 ROCCHETTI Filippo ITA M 21
41 44 DI ROSOLINI Raffaele ITA M 20
42 45 PUCCIONI Dario ITA M 21
43 113 DI RENZO Andrea ITA M 22
44 88 BELLOMO Pietro ITA M 21
45 58 MARCHIORI Leonardo ITA M 19
46 115 CIUTTI Manuel ITA M 21
47 67 PICCOT Michel ITA M 20
48 85 MONTAGNOLI Andrea ITA M 22
49 36 DI MAIOLO Antonio ITA M 20 5.7870370370370378E-4
50 32 LORENZINI Francesco ITA M 22 6.4814814814814813E-4
51 37 DI FELICE Francesco ITA M 20
52 117 D'APOTE Giuseppe ITA M 19 6.9444444444444447E-4
53 107 BRANCHINI Giulio ITA M 21 7.291666666666667E-4
54 10 ZURLO Matteo ITA M 19
55 126 MAUTI Rossano ITA GM EUROPA OVINI M 20
56 152 CONTI Gabriele ITA M 20
57 41 MORI Filippo ITA M 20
58 79 GARAVAGLIA Giacomo ITA M 21
59 34 PERNA Simone ITA M 21
60 120 CONFORTI Matteo ITA M 21
61 131 GALIMBERTI Alessandro ITA M 21
62 123 LANCIA Gabriele ITA M 20
63 70 MICHELETTI Andrea ITA M 21
64 92 RUGGERI Davide ITA M 22
65 16 CARBONI Giovanni ITA M 22
66 24 CAPODICASA Fabrizio ITA M 21
67 157 BAIS Mattia ITA M 21
68 84 FORTUNATO Lorenzo ITA M 21 9.4907407407407408E-4
69 142 MORABITO Edoardo Vincenzo ITA M 20 1.4467592592592594E-3
70 119 LEONI Patrizio ITA M 21 1.4814814814814814E-3
71 29 BRUGNA Alessio ITA M 22 1.689814814814815E-3
72 5 BEGNONI Gianmarco ITA M 21 1.8518518518518517E-3
73 108 COLNAGHI Davide ITA M 20 1.9328703703703704E-3
74 91 MERLIN Alessandro ITA M 20
75 69 AFFATICATI Lorenzo ITA M 20
76 74 FRANCO Carlo ITA M 22 2.1643518518518518E-3
77 145 NUNZIATA Alessio ITA M 19
78 76 BERTONE Filippo ITA M 20 2.2222222222222222E-3
79 128 CANEPA Francesco ITA GM EUROPA OVINI M 20
80 143 VILLANTI Andrea ITA M 21 2.3379629629629631E-3
81 83 LANDI Marco ITA M 21
82 121 BORDACCHINI Andrea ITA M 22
83 6 PADOVAN Mirco ITA M 22
84 7 BEVILACQUA Simone ITA M 20
85 87 MONACO Alessandro ITA M 19
86 21 CIANCI Franco ITA M 21 2.4305555555555556E-3
87 82 ONESTI Emanuele ITA M 22 2.5462962962962961E-3
88 86 BURCHIO Federico ITA M 21
89 9 CONCI Nicola ITA M 20
90 18 LIZDE Seid ITA M 22
91 75 RAGGIO Luca ITA M 22
92 51 PASINI Kevin ITA M 21
93 2 BOTTURA Alessio ITA M 22 DNF
94 3 CRISTOFALETTI Mattia ITA M 20 DNF
95 4 FERRI Gregorio ITA M 20 DNF
96 8 CALDERARO Filippo ITA M 21 DNF
97 15 ANDREOLETTI Pietro ITA M 22 DNF
98 19 SOBRERO Matteo ITA M 20 DNF
99 20 SARCHIAPONE Leonardo ITA M 21 DNF
100 22 CRISANTE Paride ITA M 20 DNF
101 23 BAFILE Filippo ITA M 19 DNF
102 27 CALZAFERRI Thomas ITA M 21 DNF
103 28 ZANNI Simone ITA M 20 DNF
104 35 FUGGIANO Rocco Antonio ITA M 21 DNF
105 39 ITALIANI Davide ITA M 21 DNF
106 40 DELLA PINA Samuele ITA M 20 DNF
107 43 BUGGIANI Matteo ITA M 21 DNF
108 46 PUGI Gianni ITA M 20 DNF
109 52 CANCARINI Andrea ITA M 20 DNF
110 54 BURBI Roberto ITA M 22 DNF
111 57 MASI Davide ITA M 20 DNF
112 60 VIGILANTE Antonio ITA M 22 DNF
113 62 CALVI Davide ITA M 22 DNF
114 65 NARDELLI Matteo ITA M 20 DNF
115 66 ORLANDI Federico ITA M 20 DNF
116 68 LIMONE Luca ITA M 21 DNF
117 89 CRETTI Giacomo ITA M 20 DNF
118 90 DONNA Andrea ITA M 20 DNF
119 94 LANZANO Alessio ITA M 22 DNF
120 95 LOISCIO Giovanni ITA M 20 DNF
121 96 LUPINI Michele ITA M 20 DNF
122 97 PESCI Manuel ITA M 22 DNF
123 98 CARRATÙ Carmine ITA M 19 DNF
124 99 PILICANO Francesco ITA M 22 DNF
125 100 POSSIDENTE Elio ITA M 22 DNF
126 102 CALABRESE Andrea ITA M 20 DNF
127 110 COVILI Luca ITA M 20 DNF
128 114 BALDI Francesco ITA M 21 DNF
129 122 STELLA Nicola ITA M 20 DNF
130 125 DI FEDERICO Andrea ITA GM EUROPA OVINI M 22 DNF
131 130 BIANCHI Samuele ITA M 21 DNF
132 133 VALSECCHI Matteo ITA M 22 DNF
133 136 CENGHIALTA Riccardo ITA UNIEURO TREVIGIANI - HEMUS 1896 M 20 DNF
134 137 BAIS Davide ITA M 19 DNF
135 138 BERLOFFA Giorgio ITA M 21 DNF
136 141 MANCINI Francesco ITA M 22 DNF
137 146 ASUNI Alex ITA M 21 DNF
138 148 TERMINIELLO Renato ITA M 22 DNF
139 153 GRIGIONI Gianmarco ITA M 20 DNF
140 154 CIOTOLI Marco ITA M 19 DNF
141 155 GRECO Alessandro ITA M 19 DNF
142 187 SAVINI Stefano ITA M 19 DNF
143 111 GRODZICKI Cezary ITA M 21 DNS

Nationaal Kampioenschap op de weg Zwitserland voor beloften
De beloften reden mee met de elite met en zonder contract, ik denk dat er geen afzonderlijke titels zijn uitgereikt.

Nationaal Kampioenschap op de weg Duitsland voor juniores 25-06-2017 Linden Distance: 122.10 km Moyenne: 36.50 km/h
1 8 10036430049 Mayrhofer, Marius Team Wipotec RLP RSC Linden 03:20:41
2 50 10036440658 Geßner, Jakob STEVENS Junioren Team Thüringe RSC Turbine Erfurt 03:20:42 00:01
3 74 10036340830 Heiduk, Kim Alexande "WRSV-Holczer-Radsport-Team" RSV Öschelbronn 03:20:44 00:03
4 188 10015766322 Heinschke, Leon LV Brandenburg Frankfurter RC '90 03:22:00 01:19
5 1 10043809022 Märkl, Niklas Team Wipotec RLP RSC Linden 03:22:05 01:24
6 30 10015766726 Knolle, Jon ROSE Team NRW RSV Unna 1968 03:22:07 01:26
7 31 10036495424 Münstermann, Per Chr ROSE Team NRW SG Radschläger 1970 Düsseldorf 03:22:28 01:47
8 189 10050889820 Vater, Erik LV Brandenburg RSC Cottbus 03:22:28 01:47
9 32 10036220891 Westhoff, David ROSE Team NRW RSV Gütersloh 1931 03:22:28 01:47
10 88 10036152688 Hund, Philip LV Baden RSG Offenburg-Fessenbach 03:22:28 01:47
11 29 10015766524 Hodapp, Johannes ROSE Team NRW RSV Gütersloh 1931 03:22:28 01:47
12 90 10036161681 Weispfennig, Nils LV Baden RSV Edelweiß Oberhausen 03:22:28 01:47
13 86 10036168755 Benz, Pirmin LV Baden RSG Offenburg-Fessenbach 03:22:28 01:47
14 17 10016143814 Hagen, André Junioren Schwalbe Team Sachsen SSV Heidenau 03:22:28 01:47
15 143 10036351136 Engelhardt, Felix BL-Team Auto Eder Bayern RSC Kempten 03:22:28 01:47
16 190 10015768039 Taebling, Paul LV Brandenburg RSC Cottbus 03:22:28 01:47
17 40 10016234245 Stamm, Sebastian ROSE Team NRW VfR Büttgen 1912 03:22:28 01:47
18 113 10015560703 Karrasch, Domenic BL-Team Radsport Verband Hambu RG Hamburg 03:22:28 01:47
19 12 10023822675 Tarlton, Alexander Team Wipotec RLP RV "Sport" 1919 Queidersbach 03:22:28 01:47
20 16 10036294855 Röber, Dominik Junioren Schwalbe Team Sachsen RSG Muldental Grimma 03:22:28 01:47
21 148 10048454211 Steigner, Kilian BL-Team Auto Eder Bayern Bike Sport Ansbach 03:22:28 01:47
22 147 10052823857 Rietzler, Kilian BL-Team Auto Eder Bayern RSC Kempten 03:22:28 01:47
23 85 10052542658 Einhaus, Nikolas LV Baden RSV Concordia Forchheim 03:22:38 01:57
24 7 10043800433 Märkl, Lukas Team Wipotec RLP RSC Linden 03:23:23 02:42
25 117 10049034288 Raßmann, Frederik BL-Team Radsport Verband Hambu RG Hamburg 03:23:23 02:42
26 33 10036198663 Gießelmann, Michel ROSE Team NRW TSVE 1890 Bielefeld 03:23:23 02:42
27 159 10045776506 Dreier, Fabian LV Berlin Junioren SC Berlin 03:23:23 02:42
28 13 10036420551 Tömke, Pascal Team Wipotec RLP RSC Neustadt 03:24:14 03:33
29 128 10045893411 Bockelmann, Luca Paul Voss Development Team RRG Bremen 03:24:14 03:33
30 202 10051801113 Thumfart, Luca EINZELSTARTER 03:24:14 03:33
31 22 10036292027 Rautzenberg, Robin Junioren Schwalbe Team Sachsen RSG Muldental Grimma 03:24:14 03:33
32 99 10052829315 Hahner, Mika Jan Team Hansen Werbetechnik - VC RSV Froh Fulda 03:24:32 03:51
33 5 10055491155 Gärthöffner, Robin Team Wipotec RLP RC Silber-Pils 03 Bellheim/Pfa 03:25:55 05:14
34 2 10011058384 Baldinger, Lukas Team Wipotec RLP RSC Linden 03:25:59 05:18
35 3 10050473629 Gundall, Daniel Team Wipotec RLP RV Mehlingen 03:25:59 05:18
36 19 10015767736 Kamlot, Tom Junioren Schwalbe Team Sachsen SC DHfK Leipzig 03:27:57 07:16
37 44 10015765514 Pakalski, Henrik STEVENS Junioren Team Thüringe RSC Turbine Erfurt 03:27:59 07:18
38 43 10015765817 Aschenbrenner, Miche STEVENS Junioren Team Thüringe SV Sömmerda 03:32:01 11:20
39 48 10015765918 Banzer, Johannes STEVENS Junioren Team Thüringe 1. RC Jena 03:32:01 11:20
40 45 10036442779 Wille, Markus STEVENS Junioren Team Thüringe SV Sömmerda 03:32:01 11:20
41 20 10045919982 Werner, Franz Junioren Schwalbe Team Sachsen Chemnitzer PSV 03:32:01 11:20
42 72 10015764302 Lippmann, Axel "WRSV-Holczer-Radsport-Team" RSV Öschelbronn 03:32:01 11:20
43 51 10036440759 Henkelmann, Milan STEVENS Junioren Team Thüringe RSC Turbine Erfurt 03:32:08 11:27
44 144 10052558523 Gärtner, Julius BL-Team Auto Eder Bayern RV Concordia Altenkunstadt 03:32:09 11:28
45 89 10036166533 Müller, Maximilian LV Baden RSG Offenburg-Fessenbach 03:32:29 11:48
46 18 10015767130 Reineck, Marian Junioren Schwalbe Team Sachsen SC DHfK Leipzig 03:32:29 11:48
47 39 10015673665 Schmitz, Brune ROSE Team NRW RC Bocholt 1977 03:32:29 11:48
48 157 10036175728 Benz-Kuch, Max LV Berlin Junioren Berliner TSC 03:33:04 12:23
49 192 10036387411 Onnecken, Jonas LV Brandenburg 03:33:05 12:24
50 156 10036174213 Antkowiak, Jakob LV Berlin Junioren BSV AdW Berlin 03:36:30 15:49
51 49 10036435002 Gehrmann, Max STEVENS Junioren Team Thüringe RSC Turbine Erfurt 03:36:30 15:49
52 172 10051096853 Maas, Jan Team Pikon - Saarland BIKE AID 03:37:31 16:50
53 38 10036458745 Schmitt, Simon ROSE Team NRW 03:37:31 16:50
54 142 10015888176 Strobel, Julius BL-Team Auto Eder Bayern Veloclub Ratisbona Regensburg 03:39:17 18:36

Nationaal Kampioenschap op de weg Spanje voor juniores 27/08/17 VALLADOLID, 120.2-Kms Media..: 42,797-K/h
1º 38 ESP DIAZ, Ramon JUN C. LEONESA 02:48:31
2º 109 ESP COBO, Ivan JUN CÁNTABRA 0
3º 37 ESP APARICIO, Mario JUN C. LEONESA 0
4º 87 ESP GARCIA, Guillermo JUN GALLEGA 0
5º 63 ESP ETXEBERRIA, Josu JUN NAVARRA 0
6º 98 ESP AZPARREN, Xabier M JUN VASCA 0
7º 13 ESP GONZALEZ, Ruben JUN MURCIANA a 15
8º 1 ESP ROTA, Raul JUN CATALANA a 15
9º 100 ESP LAZKANO, Oier JUN VASCA a 15
10º 111 ESP FERNANDEZ, Alejan JUN CÁNTABRA a 15
11º 11 ESP RODRIGUEZ, Pedro Ao JUN MURCIANA a 15
12º 4 ESP MARTIN, Alex JUN CATALANA a 15
13º 55 ESP FERNANDEZ, Sinue JUN ASTURIANA a 15
14º 69 ESP ESPARZA, Unai JUN NAVARRA a 15
15º 19 ESP GUERAO, Antonio D JUN MURCIANA a 19
16º 40 ESP CANTERA, Arturo JUN C. LEONESA a 50
17º 35 ESP LOPEZ, Miquel JUN VALENCIANA a 51
18º 7 ESP BRUSTENGA, Marc JUN CATALANA a 51
19º 9 ESP MIQUEL, Pau JUN CATALANA a 51
20º 99 ESP BARRENETXEA, Jon JUN VASCA a 51
21º 23 ESP MARTIN, David JUN ANDALUZA a 51
22º 51 ESP GOMEZ, Jorge JUN BALEAR a 51
23º 91 ESP RODRIGUEZ, Iñigo JUN GALLEGA a 51
24º 53 ESP LLANERAS, Pau JUN BALEAR a 51
25º 57 ESP MONASTERIO, Pelayo JUN ASTURIANA a 51
26º 102 ESP LOPEZ, Andoni JUN VASCA a 51
27º 104 ESP RUIZ, Ibon JUN VASCA a 51
28º 101 ESP LOPEZ, Joseba JUN VASCA a 51
29º 47 ESP BLANCO, Carlos JUN C. LEONESA a 51
30º 120 ESP LOZANO, Jorge JUN C. MANCHEGA a 51
31º 64 ESP IBAÑEZ, Jon JUN NAVARRA a 51
32º 59 ESP GARCIA, Pablo JUN ASTURIANA a 51
33º 58 ESP SEGOVIA, Yago JUN ASTURIANA a 51
34º 46 ESP MARTINEZ, Santiago JUN C. LEONESA a 51
35º 76 ESP GARCIA, Carlos JUN MADRILEÑA a 51
36º 112 ESP GARCIA, Alvaro JUN CÁNTABRA a 51
37º 96 ESP MALLO, Guilermo JUN GALLEGA a 51
38º 43 ESP ALVAREZ, Rodrigo JUN C. LEONESA a 03:55
39º 42 ESP FERNANDEZ, Adrian JUN C. LEONESA a 03:55
40º 97 ESP ARANA, Aketza JUN VASCA a 04:33
41º 8 ESP CURTO, Edgar JUN CATALANA a 05:09
42º 94 ESP RODRIGUEZ, Jesus JUN GALLEGA a 05:09
43º 79 ESP OCHANDO, Gabriel JUN MADRILEÑA a 05:09
44º 103 ESP MURGUIALDAY, Jokin JUN VASCA a 05:09
45º 32 ESP PLA, Alfonso JUN VALENCIANA a 05:09
46º 36 ESP PARDO, Lorenzo JUN VALENCIANA a 05:09
47º 27 ESP GRANADOS, Raul JUN VALENCIANA a 05:09
48º 28 ESP SANCHEZ, Oscar JUN VALENCIANA a 05:09
49º 67 ESP LASA, Ailetz JUN NAVARRA a 06:53
50º 66 ESP MUGICA, Miguel JUN NAVARRA a 06:53
51º 6 ESP NAVARRETE, Marcos JUN CATALANA a 06:53
52º 84 ESP PEREZ, Alberto JUN MADRILEÑA a 07:24
53º 108 ESP PIÑERA, David JUN CÁNTABRA a 07:24
54º 127 ESP TENA, Daniel JUN ARAGONESA a 07:24
55º 26 ESP PINEDA, Samuel JUN ANDALUZA a 07:24
56º 73 ESP ELIAS, Miguel JUN RIOJANA a 07:24
57º 2 ESP DOMINGUEZ, David JUN CATALANA a 07:27
58º 88 ESP FRANCO, Abel JUN GALLEGA a 07:32
59º 41 ESP GONZALEZ, Adrian JUN C. LEONESA a 08:43
60º 39 ESP ALCOBA, Santiago JUN C. LEONESA a 08:43
61º 118 ESP MOYA, Miguel JUN C. MANCHEGA a 10:47
62º 105 ESP SARASOLA, Jokin JUN VASCA a 10:47
63º 135 ESP PINILLOS, Daniel JUN CANARIA a 12:17
64º 30 ESP SANCHEZ, Eugenio JUN VALENCIANA a 12:17
65º 45 ESP AGEA, Fco Javier JUN C. LEONESA a 12:17
66º 74 ESP RIAÑO, Juan JUN RIOJANA a 12:17
67º 77 ESP SAMPEDRO, Hugo JUN MADRILEÑA a 12:17
68º 68 ESP OTAOLA, Joseba JUN NAVARRA a 12:17
69º 12 ESP INIESTA, Antonio JUN MURCIANA a 12:17
70º 92 ESP SOUTULLO, Martin JUN GALLEGA a 12:17
71º 119 ESP RODRIGUEZ, Aitor JUN C. MANCHEGA a 12:17
72º 29 ESP GANDIA, Enrique JUN VALENCIANA a 12:17
73º 116 ESP TEJERO, Jesus JUN C. MANCHEGA a 12:17
74º 137 ESP ALCALDE, Marco JUN CANARIA a 13:09
75º 10 ESP FONOLLOSA, Arnau JUN CATALANA a 14:39 Fc
76º 139 ESP SANCHEZ, Carlos JUN CANARIA a 14:39 Fc
77º 126 ESP MOLINA, Adrian JUN ARAGONESA a 14:39 Fc
78º 62 ESP PALACIO, Sergio JUN ASTURIANA a 14:39 Fc
79º 132 ESP GUTIERREZ, Juan JUN EXTREMEÑA a 14:39 Fc
80º 61 ESP MARTINEZ, Yerai JUN ASTURIANA a 14:39 Fc
81º 130 ESP BELTRAN, Iulen JUN ARAGONESA a 14:39 Fc
82º 86 ESP FERNANDEZ, Javier JUN MADRILEÑA a 14:39 Fc
83º 138 ESP TRUJILLO, Rayco JUN CANARIA a 14:45 Fc
84º 54 ESP RIERA, Joan A JUN BALEAR a 14:45 Fc
85º 125 ESP ARA, Pablo JUN ARAGONESA a 18:01 Fc
86º 95 ESP GIRALDEZ, Adrian JUN GALLEGA a 18:14 Fc
87º 80 ESP RAMIREZ, Victor JUN MADRILEÑA a 18:14 Fc
88º 114 ESP GARCIA, Diego JUN CÁNTABRA a 18:14 Fc
89º 90 ESP SUAREZ, Jorge JUN GALLEGA a 18:14 Fc
90º 82 ESP OTERO, Sergio JUN MADRILEÑA a 18:14 Fc
91º 121 ESP MENA, Alvaro JUN C. MANCHEGA a 18:14 Fc
92º 117 ESP SORIANO, Ruben JUN C. MANCHEGA a 18:14 Fc
93º 129 ESP CAÑETE, Ibon JUN ARAGONESA a 18:14 Fc
94º 25 ESP CANTARERO, Francisco JUN ANDALUZA a 18:14 Fc
95º 48 ESP ALEJOS, Marcos JUN BALEAR a 18:14 Fc
96º 65 ESP GASTON, Alfonso JUN NAVARRA a 18:46 Fc
97º 70 ESP INDURAIN, Iñigo JUN NAVARRA a 18:46 Fc
98º 3 ESP GARCIA, Guillem JUN CATALANA a 18:46 Fc
99º 110 ESP SAINZ, Samuel JUN CÁNTABRA a 18:46 Fc
100º 16 ESP HOWLEY, Daniel JUN MURCIANA a 18:46 Fc
101º 14 ESP NAVARRO, Alejandro JUN MURCIANA a 18:46 Fc
102º 33 ESP CANET, Josep M JUN VALENCIANA a 18:46 Fc
103º 31 ESP GINES, Sergio JUN VALENCIANA a 18:46 Fc
RETIRADOS EN LA ETAPA
1 5 CAMPOS, Joan M ESP CATALANA
2 15 TERRONES, Miguel A ESP MURCIANA
3 17 BLAYA, Marcos ESP MURCIANA
4 18 GUERAO, Pedro M ESP MURCIANA
5 20 GARCIA, Sergio ESP ANDALUZA
6 21 GARRIDO, Manuel ESP ANDALUZA
7 22 COMINO, David ESP ANDALUZA
8 24 GUERRERO, Javier ESP ANDALUZA
9 34 GREGORIO, Alejandro ESP VALENCIANA
10 49 BERNAT, Andreu ESP BALEAR
11 50 GAMUNDI, Mateu ESP BALEAR
12 52 GORNALS, Maties ESP BALEAR
13 56 SANCHEZ, Pelayo ESP ASTURIANA
14 60 GARCIA, Yago ESP ASTURIANA
15 71 BASTIDA, Raul ESP RIOJANA
16 72 IZQUIERDO, Daniel ESP RIOJANA
17 75 UGARTE, Alejandro ESP RIOJANA
18 81 SAMPEDRO, Mario ESP MADRILEÑA
19 83 BUSTILLO, Raul ESP MADRILEÑA
20 85 SANCHEZ, Nicolas ESP MADRILEÑA
21 89 GARCIA, Brais ESP GALLEGA
22 93 SAN MARTIN, Uxio ESP GALLEGA
23 106 LANDETA, Iker ESP CÁNTABRA
24 107 TRUEBA, Sergio ESP CÁNTABRA
25 113 MONROY, Pedro L ESP CÁNTABRA
26 115 CEREZO, Javier ESP C. MANCHEGA
27 122 MARCO, Marco ESP C. MANCHEGA
28 123 DOMINGUEZ, Sergio ESP ARAGONESA
29 124 MINDAN, Nestor ESP ARAGONESA
30 128 DIEZ, Pablo ESP ARAGONESA
31 131 NAVAS, Fernando ESP EXTREMEÑA
32 133 CARMONA, Oscar ESP EXTREMEÑA
33 134 DAVILA, Eduardo ESP EXTREMEÑA
34 136 GUILLEN, Erik ESP CANARIA

Kristof

Laatst gewijzigd door Flupke; 25 januari 2018 om 12:31
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 26 januari 2018, 09:44   #8
Flupke
Super Moderator
 
Flupke's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 september 2003
Locatie: Petegem-aan-de-Leie (Deinze)
Leeftijd: 38
Berichten: 3.179
Standaard

Nationaal Kampioenschap op de weg USA voor juniores 01 Jul 2017 Louisville
1 420 DAVIS Cole USA M 18 2:52:53
2 476 VERMAERKE Kevin USA M 17 2:52:54
3 526 VELEZ Charles USA M 18 2:52:54
4 450 MCKEY Nicholas USA M 18 2:52:55
5 435 KILBURN Gaelen USA M 17 2:52:55
6 455 MOSER Nathaniel USA M 17 2:52:56
7 505 JONES-WILKINS Logan USA M 18 2:54:46
8 449 MCELROY Sean USA M 18 2:55:06
9 524 STEPHENSON Denzel USA M 18 2:55:06
10 468 SHEEHAN Riley USA M 17 2:55:06
11 530 GOTTESMAN Zachary USA M 18 2:55:06
12 433 JASTRAB Ryan USA M 17 2:55:06
13 477 VODICKA Camden USA M 18 2:55:07
14 406 BOOTS Kendrick USA M 17 2:55:07
15 444 MAHER Lane USA M 17 2:55:08
16 423 FLANAGAN Liam USA M 17 2:55:08
17 403 BACON Ruben USA M 18 2:55:08
18 478 VOLLMER Andrew USA M 17 2:55:09
19 413 CHASS Isaiah USA M 17 2:55:09
20 426 GILLIAM Jules USA M 18 2:55:12
21 466 SAATJIAN Ruben USA M 18 2:55:13
22 521 SCHULZ George USA M 18 2:55:15
23 481 WRIGHT Benjamin USA M 17 2:55:15
24 434 JORGENSON Matteo USA M 18 2:55:22
25 462 QUINN Sean USA M 17 2:55:22
26 440 LANGE Colby USA M 18 2:57:38
27 404 BARDI Jack USA M 18 2:57:50
474 SWAN Conor USA M 18 @1Lap DNF
446 MCBRYDE Will USA M 18 @1Lap DNF
438 KRING Taylor USA M 18 @1Lap DNF
408 BRYANT Isaac USA M 17 @1Lap DNF
443 LUTZ Henry USA M 17 @1Lap DNF
467 SCHUNK Conor USA M 18 @1Lap DNF
504 JONES Simon USA M 18 @1Lap DNF
493 ELLWOOD Ross USA M 18 @2Laps DNF
411 CARTER Aidan USA M 17 @4Laps DNF
451 MCNEAR Jackson USA M 18 @4Laps DNF
503 JONES Seth USA M 17 @4Laps DNF
430 HUDDLESTON Maxwell USA M 18 @4Laps DNF
422 FALTER Dominic USA M 17 @4Laps DNF
495 FUROIS Wyatt USA M 18 @4Laps DNF
441 LARSON Bjorn USA M 18 @4Laps DNF
482 YAROSHEVSKY Mark USA M 18 @4Laps DNF
447 MCCORMACK Alex USA M 17 @4Laps DNF
442 LOGUE Clyde USA M 18 @5Laps DNF
483 ALLWEIN Enzo USA M 17 @5Laps DNF
410 CARLTON Reilly USA M 18 @5Laps DNF
416 COOK Ben USA M 18 @5Laps DNF
458 ONTIVEROS Keelan USA M 17 @5Laps DNF
409 BURPEE Bryan USA M 18 @5Laps DNF
401 ABSHIRE Lance USA M 17 @5Laps DNF
464 REYES Cesar USA M 18 @6Laps DNF
459 OVERSON Ethan USA M 17 @6Laps DNF
511 MUELLER Cliff USA M 17 @6Laps DNF
419 DAVIS Wheeler USA M 18 @6Laps DNF
472 SMIRNOV Anton USA M 18 @6Laps DNF
448 MCDONAGH Thomas USA M 18 @7Laps DNF
494 FRITZINGER Edward USA M 18 @7Laps DNF
439 LANG Kenneth USA M 17 @7Laps DNF
484 BIEN Max USA M 17 @7Laps DNF
453 MENDEZ Gabriel USA M 18 @7Laps DNF
470 SIMS Patton USA M 17 @7Laps DNF
525 STUART James USA M 17 @7Laps DNF
514 PORTERFIELD Gabriel USA M 17 @7Laps DNF
432 JANSEN Arvin USA M 17 @7Laps DNF
469 SHEERIN Brendan USA M 17 @7Laps DNF
498 GUYDISH Sean USA M 17 @7Laps DNF
402 ANDERSON Ian USA M 17 @7Laps DNF
490 DANIEL Charles USA M 18 @7Laps DNF
513 OLWIG Jacob USA M 18 @8Laps DNF
508 LAUBACH Laraib USA M 18 @8Laps DNF
499 HARRIS Tristan USA M 18 @9Laps DNF
405 BASTIAN Skyler USA M 17 @9Laps DNF
480 WILSON Hunter USA M 17 @9Laps DNF
456 NOEL Sam USA M 17 @9Laps DNF
497 GOODMAN Trevor USA M 18 @9Laps DNF
475 TUCKER Max USA M 18 @9Laps DNF
486 CARTER Thomas USA M 17 @9Laps DNF
407 BRIDGES Scott USA M 18 @9Laps DNF
431 INGWERSEN Jacob USA M 17 @9Laps DNF
534 CROSS Thomas USA M 17 @9Laps DNF
512 MYERS August USA M 18 @9Laps DNF
415 COLLINS Dalton USA M 17 @9Laps DNF
461 PUGH Ean USA M 18 @9Laps DNF
445 MARX Leopold USA M 18 @9Laps DNF
517 ROUS Parker USA M 18 @10Laps DNF
500 HAWK Cameron USA M 18 @10Laps DNF
412 CASTAGNERI Simon USA M 18 @10Laps DNF
509 LUCAS Garrett USA M 18 @10Laps DNF
515 POULSEN Hans USA M 18 @10Laps DNF
523 SLOSAR Jacob USA M 17 @10Laps DNF
487 CLAY Joseph USA M 17 @10Laps DNF
460 PARDUE Joseph USA M 18 @11Laps DNF
489 CUNNINGHAM Finn USA M 17 @11Laps DNF
496 GOLDBERG Evan USA M 17 @11Laps DNF
501 HREHA Jake USA M 18 @12Laps DNF
491 DAVIS Zane USA M 18 @12Laps DNF
485 BUSCH Owen USA M 17 @12Laps DNF
522 SCHUMMER Leonard USA M 17 @12Laps DNF
492 DICKSON Ian USA M 18 @12Laps DNF
424 FULLER Ethan USA M 17 @12Laps DNF
454 MEULLENET Samuel USA M 17 @12Laps DNF
479 WELCH Christopher USA M 18 @12Laps DNF
463 RAWLS Amai USA M 17 @13Laps DNF
520 SCHMIDT Cameron USA M 18 @13Laps DNF
518 SAVAGE Maxwell USA M 18 @13Laps DNF
488 CRUZ Eduardo USA M 17 DNF
425 GIBSON Joshua USA M 17 DNF
429 GRIFFIN Jackson USA M 17 DNF
437 KIRKPATRICK BAIRD Leo USA M 17 DNF
510 MCCARTHY Sean USA M 18 DNF
465 RYLSKI Bogdan USA M 18 DNF
414 CLOUSE Evan USA M 18 DNS
506 JUAREZ Benjamin USA M 18 DNS
507 LANGE Bradyn USA M 18 DNS

Nationaal Kampioenschap op de weg Frankrijk voor nieuwelingen 30 juillet 2017 Saint-Amand-Montrond Moyenne du Premier : 38,814 km/h pour 72 km
1 80 Marc BEQUET (C2) USSA PAVILLY BARENTIN NOR 1h51’18”
2 135 Logan GROS (C2) V.C. VAULX EN VELIN AURA à 00''
3 87 Antonin CORVAISIER (C2) V.C.CHARENTE OCEAN PCH ''
4 82 Florian PARDON (C2) UV NEUBOURG NOR ''
5 53 Thibault D'HERVEZ (C2) VC CHATEAULINOIS BRE ''
6 33 Colin JACQUEMIN (C2) GUIDON CHALETTOIS CEN ''
7 97 Louka PAGNIER (C2) ARGENTEUIL VAL DE SEINE 95 IDF ''
8 60 Rudy AJAGAMEL (C1) TEAM 974 SAINT PIERROISE REU ''
9 45 Bastien BODNAR (C2) E C BARALBINE GES ''
10 32 Hugo PAGE (C2) ES ALNELOISE CYCLISME CEN ''
11 117 Lilian CHEMIER (C2) ES CHAUFFAILLES BFC ''
12 111 Benjamin LABBE (C2) EC ABBEVILLOISE HDF ''
13 129 Theo JARNET (C2) V.C. VAULX EN VELIN AURA ''
14 51 Axel LAURANCE (C2) EC QUEVENOISE BRE ''
15 125 Lucas LOPES (C1) V.C.DE MONTBELIARD BFC ''
16 86 Kévin VAUQUELIN (C2) UC TILLY VAL DE SEULLES NOR ''
17 115 Baptiste PAILLARD (C2) EC ABBEVILLOISE HDF ''
18 36 Pierrick BAILLEUX (C2) GUIDON CHALETTOIS CEN ''
19 178 Kylian SENICOURT (C2) EC FOYENNE AQU ''
20 98 Paul PENHOET (C2) CSM CLAMART IDF ''
21 57 Mathis LE BERRE (C2) UC BRIOCHINE BRE ''
22 92 Ronan AUFFRET (C2) US METRO TRANSPORTS IDF ''
23 79 Clément PETIT (C2) UV NEUBOURG NOR à 05''
24 128 Mattéo VERCHER (C2) V.C. VAULX EN VELIN AURA ''
25 27 Guillaume BROUDEUR (C2) OCC ANTIBES PACA ''
26 83 Yohann SIMON (C2) MOYON CYCLOSPORT NOR ''
27 52 Mario JEHANNO (C2) OC LOCMINE BRE ''
28 64 Baptiste VADIC (C1) CREUSE OXYGENE LIM ''
29 114 Valentin LECOINTE (C2) CL BARLIN HDF ''
30 41 Louis COQUERET (C2) U.V.C.CHARLEVILLE-MEZ GES ''
31 138 Eliot VERNIENGEAL (C2) V.C. ANNEMASSE AURA à 09''
32 99 Eliott PIERRE (C2) PARISIS A.C. 95 IDF ''
33 24 Paul HIRSINGER (C2) SC DE NICE JOLLYWEAR PACA ''
34 133 Joris CHAUSSINAND (C1) V.C. FRANCHEVILLE AURA ''
35 58 Maxan TANGUY (C2) ST RENAN IROISE VELO BRE ''
36 48 Flavien ARNOULD (C2) VC HETTANGE GRANDE GES ''
37 9 Mathieu LAMBERT (C2) ST VINCENT LUCE BERCE CYCLISTE PDL ''
38 134 Théo DEGACHE (C2) U.C. MONTMEYRAN VALENCE AURA ''
39 136 Vincent TRESCARTE (C2) UNION CYCLISTE LE PUY EN VELAY AURA ''
40 34 Niko DIAZ (C2) GUIDON CHALETTOIS CEN ''
41 12 Baptiste REVELLO (C2) ST JUERY OLYMPIQUE MPY ''
42 26 Paul PARDIES (C2) UC MONACO PACA à 15''
43 130 Alex BAUDIN (C2) G.O. LA LECHERE AURA à 30''
44 56 Antoine HUBY (C2) CC UZELAIS BRE à 56''
45 137 Bastien TRONCHON (C1) LA MOTTE SERVOLEX CYCLISM AURA à 01'27''
46 77 Fabien SELIVERT (C1) SC SERRES CASTET AQU ''
47 131 Damien BONETTO (C2) A C V AURILLACOIS AURA ''
48 63 Brice DUJARDIN (C2) UNION CYCLISTE FELLETIN EN CREUSELIM ''
49 25 Illian JOLY (C2) OCC ANTIBES PACA à 01'42''
50 59 Quentin TANGUY (C2) OC LOCMINE BRE à 01'53''
51 127 Valentin PARET PEINTRE (C2) V.C. ANNEMASSE AURA ''
52 1 Damien BODARD (C2) ST JEAN DE MONTS VENDEE CYCLISMEPDL à 01'55''
53 6 Dylan GICQUEL (C2) VELO SPORT VALLETAIS PDL ''
54 55 Felicien GICQUEL (C2) REDON OC BRE ''
55 49 Alexy TEWES (C2) EC STEPHANOIS GES à 03'41''
56 100 Florian RICHARD ANDRADE (C1) US METRO TRANSPORTS IDF à 06'36''
57 5 Clarence GENAUDEAU (C2) LA ROCHE SUR YON VENDEE CYCLISMEPDL à 08'04''
58 122 Aymeric GRISOT (C2) E.C. BAUME LES DAMES BFC à 08'08''
59 120 Victor BOSONI (C2) S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC à 08'11''
60 108 Sullivan LEROY (C2) CC ISBERGUES MOLINGHEM HDF à 08'45''
61 76 Kévin MONLEZUN (C1) US BOUSCATAISE AQU à 08'54''
62 19 Yannis AGRICOLE (C1) US CYCLISTE DE GOYAVE GUA ''
63 17 Sylvain CASTELLS (C2) UV LOURDES MPY ''
64 3 Theo RATICHAUX (C1) GUIDON MACHECOULAIS PDL ''
65 15 Jean CANNESANT (C2) CV MONTASTRUC MPY ''
66 40 Théo DHERVILLEZ (C1) GUIDON CHALETTOIS CEN ''
67 123 Thibaut LAFOUGE (C2) CREUSOT CYCLISME BFC ''
68 161 Clément ALMANSA (C2) CA CASTELSARRASIN MPY ''
69 35 Antonin MATHIOT (C1) VC LIGNIEROIS CEN ''
70 14 Sacha LALBIN (C2) AS VILLEMUR MPY ''
71 2 Enzo ANDRADE (C2) UNION CYCLISTE CHOLET 49 PDL à 08'54''
72 110 Florian DISCONTIGNY (C2) CC NOGENT / OISE HDF ''
73 70 Francois BABIN (C2) VC STE LIVRADE AQU ''
74 18 Médrick SELMAR (C1) JEUNESSE CYCLISTE ABYMES GUA ''
75 30 Dorian PATELLARO (C2) V.C.LA POMME MARSEILLE PACA ''
76 10 Theo LE CLAIRE (C2) US PONTCHATELAINE PDL à 09'00''
77 89 Théo LAUSEILLE (C2) P.JONZAC PCH ''
78 132 Romain CHARCOSSET (C2) V.C. VAULX EN VELIN AURA ''
79 37 Baptiste FOUCHER (C2) GUIDON CHALETTOIS CEN à 09'03''
80 8 Leo Paul JAMIN (C2) BEAUPREAU VELO SPORT PDL à 09'09''
81 23 Florent VIEUX PELON (C2) VS HYEROIS PACA à 09'51''
82 105 Axel PERICON MORA (C2) AS CARCASSONNE CYCLISTE LAR à 10'17''
83 38 Hugo NEDJARI (C2) VS CACIEN CEN ''
84 73 Alexandre DURAND (C2) CA BEGLAIS AQU ''
85 29 Enzo DALMASSO (C2) OCC ANTIBES PACA à 10'54''
86 118 Florian YAZLOVETSKY (C2) AMICALE CYCLISTE BISONTINE BFC ''
87 85 Hugo TOUMIRE (C2) VC CATENAY NOR à 10'58''
88 88 Nathan ROTH (C2) C.POITEVIN PCH à 11'06''
89 81 Alexy HOUIVET (C2) UC IFS-HEROUVILLE NOR à 11'18''
90 109 Mathieu BETHENCOURT (C1) CSC FERRIEROIS HDF à 13'34''
91 112 Timothée LALEU (C2) CC VILLENEUVE ST GERMAIN SOISSONSH ADISFNE ''
92 21 Fabien Nicolas ARTHEIN (C1) UNI SPORT LAMENTINOIS GUA à 14'58''
93 96 Thomas ORGIAZZI (C2) ESC MEAUX IDF à 15'01''
94 43 Baptiste RICHARD (C2) E C BARALBINE GES à 15'07''
95 94 Tristan HOUDOUIN (C2) VC ETAMPES IDF ''
96 69 Kianny NOEL (C2) ASS. SPORTIVE DE MARIGOT STM ''
97 44 Léo LAGARDE (C2) EC STEPHANOIS GES ''
98 91 Clement THOMAS (C1) U.V.POITIERS PCH à 15'10''
99 20 Antoine TICHY (C2) USR VELO GUA ''
100 47 Timothé GABRIEL (C1) U.V.C.CHARLEVILLE-MEZ GES à 15'12''
101 28 Yohann AMROUNE (C2) A.C. BERRE PACA à 15'16''
102 66 Corentin SARNECKI (C2) V.C.LA SOUTERRAINE LIM ''
103 50 Mattéo NAZON (C2) VELOCE CLUB SPINALIEN GES à 15'19''
104 104 Lilian MOUILLARD (C2) VELO CLUB LODEVOIS LAR ''
105 4 Francois BIARD (C2) AC BELMONTAISE PDL à 15'22''
106 42 Simon MICHEL (C2) VELO TOUT TERRAIN CHAUMONTAIS GES à 15'29''
107 46 Rémi VERLOO (C1) U.V.C.A TROYES GES à 15'33''
108 54 Thomas GAREL (C2) VC PAYS DE LOUDEAC BRE à 15'39''
109 101 Florian GAILLARD (C2) VELO CLUB SALINDRES LAR ''
110 61 Thibault THEVENIN (C2) VELO CLUB DE L`EST REU à 22'43''
111 62 Louis SATRE (C1) VELO CLUB DE L`EST REU ''
112 39 Alexy DESAIX (C2) US ARGENTONNAISE CEN ''
113 31 Quentin SABONNADIERE (C2) VC SAINT ANTOINE/GAVOTTE PACA ''
114 195 Luca PRIORE (C1) VELO SPORT MACONNAIS BFC à 24'04''
115 65 Maxime GADAUD (C2) U.C.CONDAT LIM à 24'54''
116 72 Lucas CUMENAL (C2) CC PERIGUEUX DORDOGNE AQU à 24'57''
117 106 Erwann BOURE (C2) NIMES CYCLISME LAR à 26'00''
118 193 Aymerick GARNIER (C1) V.C.DE MONTBELIARD BFC à 26'40''
ab 7 Florian HOUSSEAU (C2) LAVAL CYCLISME 53 PDL
ab 11 Théo CRESCENCE (C2) AS VILLEMUR MPY
ab 16 Thibault SALVAN (C2) AS VILLEMUR MPY
ab 22 Antoine MARASCIA (C2) V.C.LA POMME MARSEILLE PACA
ab 67 Marc Antoine VIGIER (C1) V.C.LA SOUTERRAINE LIM
ab 71 Cedric BAREILLE (C2) SC SERRES CASTET AQU
ab 74 Matteo EYMARD (C2) VC DU BOURGEAIS AQU
ab 78 Hugo THEOT (C2) SUD DE L`EURE CYCLISME NOR
ab 84 Yaël THOMINE (C2) VC SAINT LO PONT HEBERT NOR
ab 90 Erwan PAUL (C2) V.C.ROCHEFORT PCH
ab 93 Damien GIRARD (C2) TEAM PELTRAX - CSD IDF
ab 95 Kilian LABICHE (C2) PARISIS A.C. 95 IDF
ab 102 Theo LAURANS (C1) VELO CLUB MENDE LOZERE LAR
ab 103 Loic MARTY (C2) VELO SPRINT NARBONNAIS LAR
ab 107 Axel HUENS (C2) VC AMATEUR ST QUENTIN HDF
ab 113 Bastien LECHANTRE (C2) VC ROUBAIX LILLE METROPOLE HDF
ab 116 Simon RIFFLET (C2) AC AMIENOISE HDF
ab 121 Romaric CHAMBRE (C2) U. COSNOISE SPORTIVE BFC
ab 126 Théo MARICHY (C2) S.C.OLYMPIQUE DE DIJON BFC
ab 139 Medhi ZEPHIRIN HENRI LEO (C1) CROIX DU SUD GUY
ab 192 Pierre BOURDIAUX (C1) JGS NIVERNAISE BFC

Kristof

Laatst gewijzigd door Flupke; 26 januari 2018 om 12:35
Flupke is offline   Met citaat reageren
Oud 26 januari 2018, 11:57   #9
Jaak
Kampioen
 
Geregistreerd: 4 augustus 2003
Locatie: Hooglede
Leeftijd: 60
Berichten: 2.632
Standaard

Bedankt Kristof. Grote klasse. Simply the best.
Jaak is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 03:03.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone