WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > Dames

Reageren
 
Discussietools
Oud 31 december 2018, 16:46   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation 2019 Sopela Women's Team

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 14

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's : kleur
Aantal : 12

Ploegfoto :
Aantal
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 12 juni 2019 om 14:13
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 december 2018, 16:48   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation



Basterra Andere ESP20001005
Blanco Yuarin ESP19980203
Casas Julia ESP19801001
Ferreres Navarro Isabel ESP19981008
Malatsetxebarria Amaia ESP20001209
Marin Martin Sara ESP19990322
Martins Maria POR19990709
Moreno Roca Alexandra ESP200000125
Munoz Mirela ESP19981224
Nevado Gimeno Ariadna ESP20000926
Owen Elne RSA19990725
Rodriguez Revert Sofia ESP19991021 ( geen pers )
Trias Arianda ESP19950424
Trias Jordan Mireia ESP20000322
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 30 januari 2019 om 11:31
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 januari 2019, 11:32   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 12

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 30 januari 2019 om 16:27
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 januari 2019, 11:33   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 januari 2019, 11:33   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 juni 2019, 14:14   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 14

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 12 juni 2019, 14:14   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.634
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, dames, sopela, veloro, womensteam

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 01:08.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone