WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2000 - 2009 > 2008

Reageren
 
Discussietools
Oud 3 januari 2009, 16:34   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 15.621
Exclamation 2008 Team Kuota - Senges

Foto's kleur.

Bertling Matthias GER19870706
Didier Laurent LUX19840719
Ganser Stefan GER19781210
Glasner Björn GER19730505
Jelitto Matthias GER19801212
Johr Olivier GER19891027
Klessa Tim GER19870103
Knauer Florenz GER19890108
Kurth Michael GER19861118
Mainzer Moritz GER19850925
Maus Yannick GER19870204
Meisen Marcel GER
Extra foto als DK U23 cyclo cross 2008
Möhlmann Peter NED19820929
Robb Steve AUS19860803
Roberts Luke AUS19770125
Extra foto
Tolles Joachim GER19860417
van Dulmen Frank NED19850303
van Ruitenbeek Malaya NED19821228

Ploegfoto

© foto's Getaco bvba
Bijgevoegde afbeelding(e)
Bestandstype: jpg 2008kuotaMeisen_Marcel_2_.jpg‎ (2,4 KB, 38x gelezen)
Bestandstype: jpg 2008kuotaPloegfoto162.jpg‎ (2,6 KB, 38x gelezen)
Bestandstype: jpg 2008kuotaRobb_Steven.jpg‎ (2,4 KB, 38x gelezen)
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 oktober 2013 om 11:43
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 november 2012, 16:37   #2
kidman
Elite
 
kidman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2011
Berichten: 827
Standaard

Nog 2 renners toe te voegen met publiceitsfoto's :

KLESSA TIM DUI 03-01-1987
ROBERTS LUKE AUS 25-01-1977 (een 2de foto)
kidman is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 Team Kuota veloro UCI Continental Teams 5 14 juni 2015 11:15
2014 Team Kuota veloro UCI Continental Teams 3 10 mei 2014 14:40
2008 Agritubel - Kuota veloro 2008 2 4 oktober 2013 16:02
2009 Team Kuota Indeland veloro 2009 1 28 november 2012 17:50
2008 Sava - Kuota veloro 2008 0 12 januari 2009 17:31


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 22:03.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone