WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2000 - 2009 > 2009

Reageren
 
Discussietools
Oud 16 mei 2009, 14:31   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 17.964
Exclamation 2009 Team Kuota Indeland

Foto's kleur.

Bertling Matthias GER19870706
Bontenackels Thomas GER19860330
Ganser Stefan GER19781210
Glasner Björn GER19730505
Gottfried Alexander GER19850705
Grad Alexander GER19900203
Jelitto Matthias GER19801212
Johr Olivier GER19891027
Klessa Tim GER19870103
Knauer Florenz GER19890108
Kurth Michael GER19861118
Massen Jakob GER19890709
Meisen Marcel GER19890108
Pohl Dennis GER19861111
Roberts Luke AUS19770125
Ruitenbeek Emmanuel NED19870321
Tolles Joachim GER19860417

Ploegfoto.



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 november 2012, 16:50   #2
kidman
Elite
 
kidman's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 30 mei 2011
Berichten: 827
Standaard

Nog bij te voegen publiciteitsfoto's :

MEISEN MARCEL DUI 08-01-1989 (een 2de foto)
STAUFF ANDREAS DUI 22-01-1987
kidman is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2009 Agritubel Kuota veloro 2009 4 12 november 2016 16:03
2013 Team Quantec - Indeland veloro UCI Continental Teams 1 13 april 2013 12:55
Team quantec - indeland 2013 kidman Vraag en aanbod 0 30 maart 2013 18:53
2012 Team Eddy Merckx - Indeland veloro 2012 1 28 november 2012 17:41
2010 Team Kuota-Indeland veloro 2010 2 28 november 2012 16:57


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:37.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone