WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI Pro Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2020, 14:36   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.220
Exclamation 2021 Equipo Kern Pharma

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 19

Ploegfoto:
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 22 januari 2021 om 16:57
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 15 december 2020, 14:36   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.220
Exclamation



Adria Oliveras Roger ESP19980418
Agirre Egana Jon ESP19970910
Araiz Michel Sergio Nestor ESP19980429
Berrade Fernandez Urko ESP19971128
Castrillo Zapater Jaime ESP19960313
Galvan Fernandez Francisco ESP19971201
Garcia Pierna Carlos ESP19900723
Garcia Pierna Raul ESP2001023
Jaime Fernandez Alex ESP19980929
Lopez Caravaca Jordi ESP19980814
Lopez Fuentes Diego ESP19970912
Marquez Roman Martin ESP19960209
Mendez Norena Daniel Alejandro COL20000602
Moreno Sanchez Ivan ESP19960527
Novikov Savva RUS19990727 ( geen pers )
Parra Cuerda Jose felix ESP19970116
Repa Vojtech CZE20000814
Ruiz Sedana Ibon ESP19990130
Sanz Unzue Enrique ESP19890911
Van Der Tuuk Danny NED19991105
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 februari 2021 om 10:03
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 16:58   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.220
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 19

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 16:58   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.220
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 22 januari 2021, 16:59   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.220
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, kern, pharma, proteam, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 23:25.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone