WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Renners en Ploegen

Reageren
 
Discussietools
Oud 26 december 2020, 12:00   #181
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.063
Exclamation 2020 Transfers naar St George Continental Cycling Team 2021

Keast Hamish NZL20000223
O'Donnel Bailey NZL20000925
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 december 2020, 11:21   #182
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.063
Exclamation 2020 Transfers naar AC Sparta Praha 2021

Habemann Richard CZE19990329 van Topforex Lapierre Pro Cycling Team
Horak Dominik CZE
Kohout Martin CZE19980928 van Topforex Lapierre Pro Cycling Team
Schurman Michal CZE19960630
Volf Martin CZE20020730
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 december 2020, 11:45   #183
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.063
Exclamation 2020 Transfers naar Gios Kiwi Atlantico 2021

Bueno Jorge ESP
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 december 2020, 11:50   #184
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.063
Exclamation 2020 Transfers naar Diputacion De Burgos - Burgos Alimenta 2021

Cueto Sara ESP19940216
Chritoforou Antri CYP19920402 van Doltcini - Van Eyck Sport
Hanselmann Nicole SUI19910506 van Doltcini - Van Eyck Sport
Maoz Nofar ISR20011027
Neumanova Tereza CZE19980809
Roland Lucioana ARG19950108
Ruiz Gonzalez Ana ESP
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 30 december 2020, 11:59   #185
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.063
Exclamation

Bluhm Oscar DEN20020103
Bradtberg Nils Eigil DEN19821019
Busk Peter DEN20010418
Dalner Julius Nowak DEN20020607
Engholm Larsen Andreas DEN20010602
Fini Carstensen Sebastian DEN19950326
Kramer Markus DEN19990703
Larsen Mathias DEN19990502 van Kometa Xstra Cycling Team
Lindquist Christian Ingemann DEN19970805
Nielsen Sebastian DEN20000827
Pedersen Rasmus Lund DEN19980709 van ColoQuick
Thyssen Malthe DEN2000105
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 04:56.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone