WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2020 > UCI World Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 8 januari 2020, 11:14   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation 2020 Education First Pro Cycling

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 januari 2020 om 11:26
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 8 januari 2020, 11:15   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation



Bennet Sean USA19960331
Bettiol Alberto ITA19931029
Bissegger Stefano SUI19980913 ( van 1/8 ) ( geen pers )
Caicedo Cepeda Jonathan COL19930428
Carthy Hugh GBR19940709
Clarke Simon AUS19860718
Craddock Lawson USA19920220
Docker Mitchell AUS19861002
Guerreiro Ruben POR19940706
Halvorsen Kristoffer NOR19960413
Hinguita Garcia Sergio Andres COL19970801
Hofland Moreno NED19910831
Howes Alex USA19880101
Kangert Tanel EST19870311
Keukeleire Jens BEL19881123
Langeveld Sebastiaan NED19850117
Martinez Poveda Daniel Felipe COL19960425
Morton Lachlan David AUS19920102
Nielsen Magnus Cort DEN19930116
Owen Logan USA19950325
Powless Nielson USA19960903
Rutsch Jonas GER19980124
Scully Thomas NZL19900114
Uran Uran Rigoberto COL19870126
van den Berg Julius NED19960923
Van Garderen Tejay USA19880812
Vanmarcke Sep BEL19880728
Villabos Hernandez Luis Ricardo MEX1980626
Whelan James AUS19960711
Woods Michael CAN19861012
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 januari 2020 om 11:26
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 13 januari 2020, 11:29   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 13 januari 2020, 11:29   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 13 januari 2020, 11:30   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2020, cycling, efpro, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 19:26.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone