WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI Women's World Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 17 december 2020, 13:03   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation 2021 SD Worx

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 14

Ploegfoto:
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 21 februari 2021 om 10:46
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 17 december 2020, 13:03   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation



Canuel Karol-Ann CAN19880418
Cecchini Elena ITA19920525
D'Hoore Jolien BEL19900314
Fisher-Black Niamh NZL20000812
Fournier Roxane FRA1911107
Majerus Christine LUX19870225
Moolman-Pasio Ashleigh RSA19851209
Noskova Nikcola CZE19970701
Pieters Amy NED19910601
Shackley Anna GBR20010517
Uneken Lonneke NED20000302
Van Den Broek-Blaak Chantal NED19891022
Van Der Breggen Anna NED19900418
Vollering Demi NED19961105
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 maart 2021 om 10:30
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 februari 2021, 10:47   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 14

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 februari 2021, 10:47   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 februari 2021, 10:48   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.436
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, sdworx, veloro, womenteams

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 05:34.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone