WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2021 > UCI Pro Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2020, 13:19   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.539
Exclamation 2021 Vini Zabú - Brado - KTM

Publiciteitsfoto's :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 19

Ploegfoto:
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 25 maart 2021 om 13:30
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 15 december 2020, 13:19   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.539
Exclamation



Bartolozzi Andrea ITA19990503
Bertazzo Liam ITA19920217
Bevilacqua Simone ITA19970222
Bevilacqua Mattia ITA19980617
De Bonis Matteo ITA19950926
di Renzo Andrea ITA19950124
Frapporti Marco ITA19850330
Gonzalez Roberto Carlos PAN19940521
Gradek Kamil POL199010917
Iacchi Alessandro ITA19990526
Mareckzo Jakub ITA19940430
Orrico Davide ITA19900217
Pearson Daniel GBR19940226 ( geen pers )
Petelin Jan ITA19960702
Schneiter Joab SUI19980806
Stacchiotto Riccardo ITA19911108
Stojnic Veljko SRB19990204
Tortomasi Leonardo ITA19940124 ( geen pers )
Van Elzakker Wout NED19981114
van Empel Etienne NED19940414
Zardini Edoardo ITA19891102
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 25 maart 2021 om 13:30
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 27 februari 2021, 10:40   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.539
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 19

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 25 maart 2021 om 13:30
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 27 februari 2021, 10:41   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.539
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 27 februari 2021, 10:42   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 21.539
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2021, bradoktm, vinizabú

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 14:07.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone