WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2016 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 12 december 2015, 16:27   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation 2016 Cannondale Pro Cycling Team

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 30

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur ( 2 series )
Aantal : 30

Ploegfoto :
Aantal :

Bauer Jack NZL19850407
Bettiol Alberto ITA19931029
Bevin Patrick NZL19910502
Breschel Matti DEN19840831
Brown Nathan USA19910707
Cardoso S. Martins Andre Fernando POR19840903
Clarke Simon AUS19860718
Craddock Lawson USA19920220
Dombrowski Joseph Lloyd USA19910512
Formolo Davide ITA19921025
Gaimon Phillip USA19860128
Howes Alex USA19880101
King Ben USA19890322
Koren Kristjan SLO19861125
Langeveld Sebastiaan NED19850117
Marangoni Alan ITA19840716
Moser Moreno ITA19901225
Mullan Ryan IRL19940807
Navardauskas Ramunas LAT19880130
Rolland Pierre FRA19861010
Skjerping Kristoffer NOR19930504
Skujins Toms LAT199140615
Slagter Tom Jelte NED19890701
Talansky Andrew USA19881123
Uran Uran Rigoberto COL19870126
Van Baarle Dylan NED19920521
Villella Davide ITA19910627
Wippert Wouter NED19900814
Woods Michael CAN19861012
Zepuntke Ruben GER19930129
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 mei 2016 om 08:15
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 27 januari 2016, 16:41   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Persfoto's : kleur ( 2 series )
Aantal : 30

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 31 januari 2016 om 10:04
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 januari 2016, 10:05   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Persfoto's : kleur ( 2 series )
Aantal : 30

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 13 mei 2016, 08:15   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 30

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 7 november 2016, 16:40   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Slagter Tom Jelte NED19890701
Extra foto 15x21 cm



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2016, cannondale, protour, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 17:55.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone