WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2017 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 3 december 2016, 14:24   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation 2017 Cannondale - Drapac Pro Cycling Team

Publiciteitsfoto’s :
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto’s : kleur
Aantal : 27 ( 2 series )

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 10 maart 2017 om 08:29
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 december 2016, 14:25   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation



Bettiol Alberto ITA19931029
Bevin Patrick NZL19910502
Brown Nathan USA19910707
Canty Brendan AUS19920117
Carthy Hugh GBR19940709
Clarke Simon AUS19860718
Clarke William AUS19850411
Craddock Lawson USA19920220
Dombrowski Joseph Lloyd USA19910512
Formolo Davide ITA19921025
Howes Alex USA19880101
Koren Kristjan SLO19861125
Langeveld Sebastiaan NED19850117
Mullan Ryan IRL19940807
Phinney Taylor USA19900627
Rolland Pierre FRA19861010
Scully Thomas NZL19900114
Skujins Toms LAT199140615
Slagter Tom Jelte NED19890701
Talansky Andrew USA19881123
Uran Uran Rigoberto COL19870126
Van Asbroeck Tom BEL19900419
Van Baarle Dylan NED19920521
Vanmarcke Sep BEL19880728
Villella Davide ITA19910627
Wippert Wouter NED19900814
Woods Michael CAN19861012
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 21 januari 2017 om 15:19
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 januari 2017, 15:22   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Persfoto’s : kleur
Aantal : 27 ( x 2 series )



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 januari 2017, 15:23   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 21 januari 2017, 15:24   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 5 oktober 2017, 15:36   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 5 oktober 2017, 15:37   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Bevin Patrick NZL19910502

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2017, cannondale, drapac, protour, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 17:20.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone