WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2020 - 2029 > 2020 > UCI World Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 15 december 2019, 09:27   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation 2020 Team INEOS - Pinarello

Per 29/8 Team Ineos - Grenadiers

Publiciteitsfoto's : kleur ( kalenderformaat )
Aantal :

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :

Persfoto's : kleur
Aantal : 29

Ploegfoto :
Aantal :

D.S. :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 28 augustus 2020 om 10:33
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 1 januari 2020, 13:00   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation





Amador Andrey CRC19860829 ( van 12/2 ) ( geen pers )
Basso Leonardo ITA19931225
Bernal Egan Arley COL19970113
Carapaz Richard ECU19930529
Castroviejo Nicolas Jonathan ESP19870427
Dennis Rohan AUS19900528
Doull Owain GBR19930502
Dunbar Edward IRL19960901
Froome Christopher KEN19850520
Ganna Filippo ITA19960725
Geoghegan Hart Tao GBR19950330
Golas Michal POL19840429
Hayter Ethan GBR19980918
Henao Marin Sebastian COL19930805
Kiryienka Vasil BLR19810628 ( tot 30/01 )
Knees Christian GER19810305
Kwiatkowski Michal POL19900602
Lawless Christopher GBR19951104
Moscon Gianni ITA19940420
Narvaez Prado Jhonnatan Manuel ECU19970304
Puccio Salvatore ITA19890831
Rivera Vargas Brandon Smith COL19960321
Rodrigues Carlos ESP20010202
Rowe Luke GBR19900310
Sivakov Pavel RUS19970711
Sosa Cuervo Ivan Romiro COL19971031
Stannard Ian GBR19870525
Swift Ben GBR198711056
Thomas Geraint GBR19860525
Van Baarle Dylan NED19920521
Wurf Cameron AUS19830803 ( van 31/1 )
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 28 augustus 2020 om 10:33
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2020, 12:46   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 29




__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 4 januari 2020 om 11:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2020, 12:47   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 4 januari 2020 om 11:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 3 januari 2020, 12:47   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 4 januari 2020 om 11:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 augustus 2020, 10:25   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur ( kalenderformaat )
Aantal :

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 20 augustus 2020 om 11:02
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 augustus 2020, 10:33   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.004
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2020, ineos, pinarello, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 16:43.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone