WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Verzamelaars > Renners en Ploegen

Reageren
 
Discussietools
Oud 26 november 2020, 16:25   #121
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Team Qhubeka ASSOS 2021

Voorzetting van Team NTT 2020.

Armee Sander BEL19851210 van Lotto Soudal
Aru Fabio ITA19900703 van UAE-Team Emirates
Bennet Sean USA19960331 van EF Pro Cycling
Brown Connor NZL19980806 van NTT Continental Cycling Team
Claeys Dimitri BEL19870618 van Cofidis
Clarke Simon AUS19860718 va EF Pro Cycling
Frankiny Kilian SUI19940126 van Groupama FDJ
Hansen Lasse Norman DEN19920211 van Alpecin-Fenix
Henao Sergio COL19871210 van UAE-Team Emirates
Lindeman Bert Jan NED19890616 van Team Jumbo Visma
Pelucchi Matteo ITA19890121 van Bardiani-CSF-Faizanè
Power Robert AUS19950511 van Team Sunweb
Schmid Mauro SUI19991204 van Leopard Pro Cycling
Tanfield Harry GBR19941117 van AG2R La Mondiale
Vacek Karel CZE20000909 van Team Colpack Ballan
Vinjebo Emil DEN19940324 van Riwal Securitas Cycling Team
Wisniowski Lukasz POL19911207 van CCC Team
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 december 2020 om 11:12
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 26 november 2020, 16:26   #122
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Cycling Team Friuli ASD 2021

Buratti Nicolo ITA20010707
De Cassan ITA20020104
Garzara Mattia ITA20020712
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 13 december 2020 om 11:14
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 26 november 2020, 16:33   #123
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar General Store Essegibi F.lli 2021

Gorak Dominik POL20011012 van CCC Development Tean
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 26 november 2020, 16:37   #124
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Ampler Development Team 2021

Bittinas Mantas LTU2020830
Ilves Arti EST20020612
Kurits Joonas EST20020415
Laanemae Erki EST20010521
Mijutis Aivaras LTU20020916
Roos Andre EST20021122
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 november 2020, 11:18   #125
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Swiss Racing Academy 2021

Balfour Stuart GBR19970513
Bidwel Andrew NZL20001217
Blum Elia SUI20010604
Froidevaux Robin SUI19981017 van Akros Excelsior Thömus
Mifsud Andrea FRA19990528
Tendon Arnaud SUI20021106
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 24 december 2020 om 09:42
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 november 2020, 11:21   #126
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Salcano Sakarya BB Team 2021

Abay Burak TUR19960101
Asadov Elchin AZB19870212 van Bahrain Cycling Academy
Buts Vitaliy UKR19861024 van Shenzhen Xidesheng Cycling Team

Depe Serdar Anil TUR19980220
Kononenko Mykhaylo UKR19871030 van Shenzhen Xidesheng Cycling Team
Pasebankhajeh Hamed IRI19880923
özgur Batuhan TUR19980201 van Spor Toto Cycling Team
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 december 2020 om 11:11
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 november 2020, 11:26   #127
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Aviludo Louletano 2021

Contte Tomas ARG19980801 van Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Isidoro Micael POR19820812 van Atum General / Tavira / Maria Nova Hotel
Ochoa Carlos Francisco PHI19940531 van Atum General / Tavira / Maria Nova Hotel
Filipe Francisco POR
Gaspar Joao POR
Rodrigues Rui Emanuel POR19920115
Tivani German ARG19951031 van Agrupacion Virgen De Fatima
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 6 december 2020 om 11:09
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 november 2020, 11:28   #128
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Cams Tifosi 2021

Edwards Emma USA19900824
Simmonds Hayley GBR19880722 van Civlotel
Wootton Kate GBR20011006
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 28 november 2020, 11:30   #129
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Pro Touch 2021

Da Silva Tiano RSA20010417
Gouveris Bradley RSA19980208
Nigrini Andries RSA19990420
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 30 november 2020, 17:16   #130
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 65
Berichten: 21.028
Exclamation 2020 Transfers naar Tavfer Mortagua 2021

Antunes Tiago POR19970409 van Efapel
Carvalho RUI POR19950428
Leitao Iuri POR19980703
Morais Francisco POR19980827
Paulinho Pedro POR19900527 van Efapel
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 23 december 2020 om 11:09 Reden: RUI
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 09:02.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone