WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI Professional Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 25 december 2014, 10:59   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.404
Exclamation 2015 Wanty - Groupe Gobert

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 21

Groepsfoto kleur
Aantal 1

Persfoto's kleur
Aantal 21 ( 2 series )



Antonini Simone ITA19910212
Backaert Frederik BEL19900313
Baugnies Jérðme BEL19870401
De Greef Francis BEL19850202
De Troyer Tim BEL199008-11
Devriendt Tom BEL19911029
Dron Boris BEL19880317
Eijssen Yannick BEL19890626
Gasparotto Enrico ITA19820322
Ghyselinck Jan BEL19880224
Jans Roy BEL19900915
Leukemans Björn BEL19770701
Marcato Marco ITA19840211
Minnaard Marco NED19890411
Napolitano Danilo ITA19810131
Robert Frederique BEL19890125
Selvaggi Mirko ITA19850211
Seynaeve Lander BEL19920529
Van Melsen Kevin BEL19870401
Vanlandschoot James BEL19780826
Veuchelen Frederick BEL19780904
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 28 februari 2015 om 17:00
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 januari 2015, 18:15   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.404
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 21 ( 2 series )



__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 februari 2015, 16:59   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.404
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 21

Groepsfoto kleur
Aantal 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, profct, veloro, wanty

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
Dubbel : Wanty 2015 kidman Vraag en aanbod 0 4 maart 2015 11:12
2014 Wanty - Groupe Gobert - Kuota veloro UCI Professional Continental Teams 3 10 mei 2014 11:24
Groupe Gobert 2008 (geb.plaatsen) Burremans, Jacques Renners en Ploegen 2 22 december 2008 15:28
2008 Groupe Gobert.COM - Granville veloro 2008 0 14 december 2008 11:35
Groupe Photos. Mathias Vraag en aanbod 0 8 juni 2008 09:59


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 22:08.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone