WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI ProTour

Reageren
 
Discussietools
Oud 25 december 2014, 11:49   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.522
Exclamation 2015 Orica Green Edge

Persfoto's kleur
Aantal 24

Publiciteitsfoto's

Albasini Michael SUI19801220
Bewley Samuel NZL19870722
Blythe Adam GBR19891001
Chaves Rubio Johan Esteban Col199010117
Clarke Simon AUS19860718
Docker Mitchell AUS19861002
Durbridge Luke AUS19910409
Gerrans Simon AUS19800516
Hayman Mathew AUS19780420
Hepburn Michael AUS19910817
Howard Leigh AUS19891018
Howson Damien AUS19920813
Impey Darryl RSA19841206
Keukeleire Jens BEL19881123
Matthews Michael AUS19900926
Meier Christian CAN19850221
Meyer Cameron AUS19880111
Mouris Jens NED19800312
Nielsen Magnus Cort DEN19930116
Santaromita Ivan ITA19840430
Tuft Svein CAN19770509
Weening Pieter NED19810405
Yates Adam GBR19920807
Yates Simon GBR19920807
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 22 februari 2015 om 12:16
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 22 februari 2015, 12:17   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 64
Berichten: 16.522
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 24

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, orica, protour, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
2015 Orica - AIS veloro Dames 2 18 december 2016 09:38
Brian green 1967 Azevedo Langue étrangère - Foreign language 0 21 januari 2014 23:02
2011 alriksson - Go Green patrick Vraag en aanbod 4 16 januari 2012 21:51
Alriksson - Go Green patrick Vraag en aanbod 0 19 augustus 2011 08:41
Scott Edge harrie lemeer Renners en Ploegen 3 23 maart 2006 22:22


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 23:33.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone