WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2018 > UCI Professional Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 22 december 2017, 11:32   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation 2018 CCC Sprandi Polkowice

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto :
Aantal :

Persfoto's : kleur
Aantal : 20

Ploegfoto :
Aantal :
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 27 mei 2018 om 07:33
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 22 december 2017, 11:32   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation



Antunes Raposo Amaro Manuel POR19901127
Banaszek Alan POL19971030
Bernas Pawel POL19900524
Brozyna Piotr POL19950217
Cieslik Pawel POL19860412
Franczak Pawel POL19911107
Gradek Kamil POL199010917
Koch Jonas GER19930625
Kump Marco SLO19880909
Kurek Adrian POL19880329
Malecki Kamil POL19960102
Owsian Lukasz POL19900224
Paluta Michal POL19951004
Plucinski Leszek POL19900603
Sajnok Szymon Wojciech POL19970824
Schlegel Michal CZE19950531
Sisr Frantisek CZE19930317
Stosz Patryk POL19940715
Taciak Mateusz POL19840619
Tratnik Jan SLO19900223
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 4 februari 2018 om 07:22
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 4 februari 2018, 07:23   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 20

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 4 februari 2018, 07:23   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 4 februari 2018, 07:24   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Oud 27 mei 2018, 07:32   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.346
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 20

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is nu online   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2018, ccc, polkowice, sprandi, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 13:48.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone