De kalender voor de Nederlandse UCI wedstrijden, kermiskoersen, criteriums en derny-wedstrijden voor het seizoen 2007 is als volgt;
Maart
April
Mei
Maart
- 25/03 Ronde van het Groene Hart (Woerden) (Continentaal 1.1)
April
- 07/04 Hel van het Mergelland (Eijsden) (Continentaal 1.1)
- 14/04 Profronde van Drenthe (Continentaal 1.1)
- 22/04 Amstel Gold Race (ProTour)
- 22/04 Ronde van Noord-Holland (Zaandam) (Continentaal 1.2)
- 29/04 Profronde van Made (nationaal)
Mei
- 05/05 Ronde van Overijssel (Rijssen) (Continentaal 1.2)
- 06/05 Omloop der Kempen (Veldhoven) (Continentaal 1.2)
- 12/05 proloog Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 13/05 1e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 14/05 2e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 15/05 3e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 16/05 4e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 17/05 5e A rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 17/05 5e B rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 18/05 6e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 19/05 7e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 20/05 8e rit Olympia's Tour (rit Continentaal 2.2)
- 19/05 eindstand Olympia's Tour (eindstand Continentaal 2.2)
- 01/06 Nacht van Hengelo (nationaal)
- 01/06 G.P. Jos Lammertink (Wierden) (nationaal)
- 09/06 1e A rit OZ Wielerweekend (rit Continentaal 2.2)
- 09/06 1e B rit OZ Wielerweekend (rit Continentaal 2.2)
- 10/06 2e rit OZ Wielerweekend (rit Continentaal 2.2)
- 10/06 eindstand OZ Wielerweekend (eindstand Continentaal 2.2)
- 13/06 Veenendaal - Veenendaal (Continentaal 1.HC)
- 16/06 Delta Profronde (Goes) (Continentaal 1.1)
- 19/06 proloog Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 20/06 1e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 21/06 2e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 22/06 3e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 23/06 4e rit Ster Elektrotoer (rit Continentaal 2.1)
- 23/06 eindstand Ster Elektrotoer (eindstand Continentaal 2.1)
- 24/06 Eindhoven Team Time Trial (ProTour)
- 27/06 Profronde van Friesland (Leeuwarden) (Continentaal 1.1)
- 01/07 Kampioenschap van Nederland (Maastricht) (Kampioenschap)
- 04/07 G.P. Gerrie Knetemann (Arnhem) (Continentaal 1.1)
- 22/07 Profronde van Zandvoort (nationaal)
- 30/07 Wielerspektakel van Boxmeer (nationaal)
- 31/07 Profronde van Stiphout (nationaal)
- 01/08 Acht van Chaam (nationaal)
- 02/08 Wateringse Wielerdag (nationaal)
- 03/08 Profronde van Heerlen (nationaal)
- 04/08 Spektakel van Steenwijk (nationaal)
- 06/08 Draai van de Kaai (Roosendaal) (nationaal)
- 07/08 Profronde van Surhuisterveen (nationaal)
- 08/08 Ronde van Maastricht (nationaal)
- 09/08 Profronde van Oostvoorne (nationaal)
- 10/08 Mijl van Mares (Maarheeze) (nationaal)
- 12/08 Profronde van Zevenbergen (nationaal)
- 14/08 De Gouden Pijl (Emmen) (nationaal)
- 15/08 Nationaal Kampioenschap Tijdrit (Zaltbommel) (Kampioenschap)
- 15/08 Peperbus Spektakel van Zwolle (nationaal)
- 18/08 Ronde van Pijnacker (nationaal)
- 19/08 Profwielerronde Etten-Leur (nationaal)
- 22/08 proloog Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 23/08 1e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 24/08 2e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 25/08 3e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 26/08 4e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 27/08 5e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 28/08 6e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 29/08 7e rit Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 29/08 eindstand Eneco Benelux Tour (ProTour)
- 31/08 Profronde van Almelo (nationaal)
- 22/09 Tour de Rijke (Spijkenisse) (Continentaal 1.1)