WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2015 > UCI Professional Continental Teams

Reageren
 
Discussietools
Oud 25 december 2014, 11:07   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation 2015 MTN - Qhubeka - Samsung - Cervelo

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 24

Persfoto's kleur
Aantal 24

Berhane Natnael ERI19910105
Boasson Hagen Edvald NOR19870517
Bos Theo NED19830822
Extra foto Rotor
Brammaier Matthew GBR19850607
Ciolek Gerald GER19860919
Cummings Stephen GBR19810319
Dougall Nicolas RSA19921121
Farrar Tyler USA19840602
Goss Matthew Harley AUS19861105
Extra foto
Janse van Rensburg Jacques RSA19870906
Janse van Rensburg Reinhardt RSA19890203
Kudus Ghebremedhin Merhawi ERI19940123
Meintjes Louis RSA19920221
Niyonshuti Adrien RWA19870202
Pauwels Serge BEL19831121
Extra foto Rotor
Reguigui Youcef ALG19900109
Sbaragli Kristian ITA19900508
Songezo Jim RSA19900917
Stauff Andreas GER19870122
Extra foto Castelli
Teklehaymanot Daniel ERI19881110
Thompson Jay Robert RSA19860412
Van Zyl Johann RSA19910202
Venter Jacobus RSA19870213
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 2 januari 2016 om 15:13
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 2 januari 2015, 15:29   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Persfoto's kleur
Aantal 24

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 17 januari 2015 om 15:54
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 28 februari 2015, 17:23   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Publiciteitsfoto's kleur
Aantal 24

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 12 april 2015 om 08:25
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 8 maart 2015, 10:10   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Pauwels Serge BEL19831121
Extra foto Rotor

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 augustus 2015, 15:52   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Goss Matthew Harley AUS1986110

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 31 oktober 2015, 15:45   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Bos Theo NED19830822
Extra foto Rotor

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 2 januari 2016, 15:13   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 23.331
Exclamation

Stauff Andreas GER19870122
Extra foto Castelli

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2015, mtn, profct, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie

Soortgelijke discussies
Discussie Auteur Forum Reacties Laatste bericht
MTN - Qhubeka 2014 kidman Vraag en aanbod 2 11 april 2014 19:49
2014 MTN - Qhubeka - Samsung veloro UCI Professional Continental Teams 2 10 april 2014 16:43
MTN Qhubeka 2013 Thomas Vraag en aanbod 0 1 augustus 2013 19:28
2013 MTN-Samsung-Qhubeka veloro UCI Professional Continental Teams 1 15 juni 2013 10:32
2012 MTN - Qhubeka veloro 2012 0 4 januari 2013 16:13


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 03:25.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone