WielerArchieven  

Ga terug   WielerArchieven > Prentenreeksen / Publiciteitsfoto's > Publiciteitsfoto's > 2010 - 2019 > 2019 > Dames

Reageren
 
Discussietools
Oud 16 juni 2019, 08:38   #1
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation 2019 Eurotarget-Bianchi-Vittoria

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 11

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

Persfoto's : kleur
Aantal : 12

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com

Laatst gewijzigd door veloro; 2 september 2019 om 10:28
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 juni 2019, 08:38   #2
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

Covrig Ana Maria ROU19941208
Fernandes Silva Clemilda BRA19790625
Fidanza Arianna ITA19950106
Fidanza Martina ITA19991105
Franchi Elena ITA19960826
Gasparini Alice ITA19971214
Manzoni Gloria ITA19980425
Morzenti Lisa ITA19980123
Nardi Gloria ITA200000714
Rossato Beatrice ITA19961106
Silvestri Debora ITA19980508
Tebaldi Greta ITA20020105
__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 juni 2019, 08:40   #3
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

Persfoto's : kleur
Aantal : 12

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 juni 2019, 08:41   #4
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 juni 2019, 08:41   #5
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 16 juni 2019, 08:42   #6
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

Ploegfoto : kleur
Aantal : 1

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Oud 2 september 2019, 10:28   #7
veloro
Merckxiaans
 
veloro's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 november 2004
Locatie: Veenendaal-NL
Leeftijd: 66
Berichten: 22.994
Exclamation

Publiciteitsfoto's : kleur
Aantal : 11

__________________
Heb je info over publiciteitsmateriaal van de ploegen deel die met je medeverzamelaars, hier op WA of stuur ze naar : wielervelo@hotmail.com
veloro is offline   Met citaat reageren
Reageren

Labels
2019, bianchi, eurotarget, veloro

Discussietools

Regels voor berichten
Je mag geen nieuwe discussies starten
Je mag niet reageren op berichten
Je mag geen bijlagen versturen
Je mag niet je berichten bewerken

vB-code is Aan
Smileys zijn Aan
[IMG]-code is Aan
HTML-code is Uit

Forumnavigatie


Alle tijden zijn GMT +2. Het is nu 08:47.


Forumsoftware: vBulletin®, versie 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 2003-2007, WielerArchieven
Version française #12 par l'association vBulletin francophone